április 23, 2024

Carson Wentz debütál a Leaders vs. Panthers csapatában, az újonc QB sztárja Sam Howell

Helyőrző cikkműveletek betöltése közben

Ron Rivera szombat délután rengeteget kapott, amit akart.

Játékosai, akik első meccsükön játszottak kapitányként Washingtonban, azon a meccseken belül maradtak, amelyeket remélt, hogy sikerülni fognak. Elhúzódó gólszerzési kampányt hajtottak végre, amely bemutatta rohanó hadtestük mélységét és a támadósor rugalmasságát.

A kezdő hátvéd, Carson Wentz hatékonyan irányította a támadást, a junior, Sam Hoyle pedig pályafutása végén mutatkozott be.

Hibátlan, nem volt. Semmiképpen sem. Ám a vezetők szezonnyitó 23-21-es veresége a Carolina Panthers ellen a FedEx Fielden, amely az utolsó másodpercekben mezőnygólra rúgott, az eddigi legtisztább mércét adta annak, hogy milyen közel állnak a rájátszáshoz és a javuláshoz. 7-10 volt az előző szezonban.

A veszteség közelről is bepillantást engedett a listákért versengő sok játékosba, és lehetőséget adott másoknak a ragyogásra.

Bár sok rajongó eljött megnézni Wentzet, Howell, a harmadik sorozat feltörekvő hátvédje volt az, aki legyőzte a közönséget, miközben a meccs utolsó kilenc percében kétszer is összeszedte a vezetőket. Egyedül újjáélesztette a szétszórt közönséget, és segített a kevésbé ismert játékosoknak is lenyomni a névjegyüket – köztük a szélső fogadó/visszatért Alex Ericksont, aki 54 yarddal és kétpontos konverzióval vezette az éllovasakat.

A védelem, amely a legtöbb csatát megnyerte Washington edzőtábor elleni támadása ellen, felületesen jött ki, így a Panthers támadása a harmadik vereség több mint 61 százalékát váltotta gólra.

Ron Rivera szerint „A játékvezető a győzelemmel vagy a vereséggel kezdődik.” Ez haladás.

„Van egy második esélyed, és hosszú ideig, amikor védekezel, sokáig meg kell tartanod a másodikat” – mondta Rivera. „Túl sok a harmad és a közepestől a rövidig. Ez volt a lényeg [defensive coordinator] Jack [Del Rio] És beszéltem róla, és beszéltünk róla a meccs alatt.”

Hárommal kezdte a vezetők támadását, majd kijött, majd dadogva, köszönhetően az irányító Antonio Gibsonnak, aki 2021-ben a labdáért küzdött.

READ  Az NCAA sportolók kompenzációjára vonatkozó javaslata a kisebb iskolák rovására menne

„Nagyon frusztráló,” mondta Gibson. „Ez egy nagy liga, és ez egyszerűen nem történhet meg. Nem tehetek ellene semmit, csak továbblépek a következő darabra, kijavítom, amit ki kell javítanom, és továbblépek.”

A játék során újra fellendült az energia. Wentz 21 támadójátéka során 13 passzkísérletből 10-et teljesített 74 yardon.Nem dobott interceptiont vagy touchdown-passzt, és többnyire tisztán futott le a támadással.

„Azt hittem, jól dobta a labdát; azt hittem, oda dobta, ahová kellett volna.” – mondta Rivera. „Könnyű labdát dobott, és időben eldobta. Azt hittem, hogy követte a példáját, ahogy kell, és úgy gondoltam, hogy jól kezelte a rallyt, és azt hittem, hogy fogadta a hívásokat, és megtette azt, amit reméltünk.

A csapat első sorozata akkor ért véget, amikor Armani Rogers egy mély passzt dobott a jobb oldali vonal mentén. A beadás a kapu felé ment, de Rogers szoros fedezékben meglebbentette a labdát, miközben megpördült, és elvesztette az irányítást.

Amikor a támadás visszatért a második sorozatban, Wentz két-, négy- és hat yardos passzokat teljesített Rogersnek, hogy megszerezze az első ereszkedést, de az impulzus véget ért, amikor Gibson megingott.

A Panthers a következő sorozatban 10-0-ra vezetett – Zane Gonzalez 41 yardos mezőnygóljával véget vetett a Carolina nyitósorozatának –, amikor Richard Higgins a célterületre futott be egy nyolc yardos fogadás során.

Ám a kapitányok úgy ugráltak vissza, ahogy Rivera remélte, és módszeresen vonult le a pályán 14 meccsen az első touchdown alkalmával. Gibson a sorozatban a megpördülése után került a kispadra, Brian Robinson Jr. vette át az irányítást.

Robinson 26 yardot végzett flush-en hat buggyon, 4,3 yardos átlaggal. Azt mondta, elégedetlen a teljesítményével, de úgy távozott, hogy kényelmesebben érezte magát a szerepében és a profi játékban elfoglalt helyében.

– Csak azt éreztem, most itt vagyok, tudod, mit mondok? Robinson mondta. „Én is azért vagyok itt, hogy maradjak. Ez csak egy érzés volt, mintha alkalmam volt megmutatni az embereknek, hogy ki vagyok, és még sok minden vár ránk.”

READ  Dawgman.com előrejelzés – UCLA Bruins

Carson Wentz, az új QB Leader for Leaders a tábor kezdetekor letelepszik

A 82 yardos drive elindításához, amely az első negyedben kezdődött, majd a másodikba érkezett, a vezetők több játékostól is közreműködtek. Wentz a jobb oldalvonal mentén 16 yardon keresztül elérte Terry McLaurint. Robinson kétszer futott 11 yardot később, majd a harmadikban és a negyedikben Wentz 15 yardos futásra hívta a veterán linebackert, JD McKissicet, hogy a vezetőket a Panthers 9 yardos vonalára helyezze. Három játékkal később Robinson 1-et szerzett. Wentz és Leaders 3/3-at ért el a motor harmadik vereségében.

„Azt hittem, hogy a harmadik hajtás arra jó, hogy kijussunk a pályára, a pályán maradjunk, megforduljunk néhány harmadik szögben, és így a célzónában végezzünk” – mondta Wentz. „Ami ezt illeti, azt gondoltam, hogy ez jó. Nyilvánvalóan veszíteni soha nem szórakoztató, de úgy gondoltam, hogy sokat tanulhatunk a labda mindkét oldaláról, ami jó nekünk.”

Rivera megígérte, hogy mindhárom hátvéd játszani fog, Taylor Hynek pedig a harmadik sorozat elején vette át az irányítást, körülbelül kilenc perccel a második negyedből. De pontossággal és tempóval küszködött fogadóival, és 9-ből 4-et ért el 21 yardon, elfogva és 12,0 passzolással.

Ahogy a közönség nyugodtnak tűnt, Howell csaknem kilenc perccel a harmadik negyed elején lépett pályára. Az újonc, Észak-Karolina ötödik körös pickje, akit egyes elemzők egykor első körösnek jósoltak, szerepelt.

Töltse ki az első passzát. A leghosszabb cél 40 yardot vett igénybe. A legjobb sorozata alig több mint 11 perccel kezdődött. 27 yardra hívta az újonc elkapót, Kyric McGowant, majd Marken Michelt találta 17 yarddal, és a drive-ot úgy fejezte be, hogy középen 17 yardot kapált. Howell 16-ból 9-et ért el, 143 yardot, és két gyors touchdownt szerzett.

„Valahogy megláttam a lyukat, és megpróbáltam meghajlítani, futni és játszani” – mondta Howell. „Sokat futottam az egyetemen, így megszoktam… Kevesen tudták, hogy ez bennem van, így határozottan sok megjegyzést kaptam a pálya szélén.”

READ  Kiemelések, frissítések és ketrec melletti elemzések Nate Diaz vs. Tony Fergusonról

A vezetők új harci dala, a csapat korábbi dalához képest, már az első felvétel után felrobbant a hangszórókból.

A másodikban már talpon voltak a szurkolók.

De végül a Panthers 45 yardos mezőnygólja átment a dobásokon, amivel a Carolina győzött.