Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Élő közvetítés az Indianapolis Colts meccsről a Denver Broncosban a TNF-en

A kickoffot 2022. október 6-án, csütörtökön, a Mile High idő szerint 18:15-kor tartják a Colorado állambeli Denverben, a Mile High-ban található Empower Fieldben.

Játékfrissítések

13:15 MT: A Broncos feljutott Devin Ozegbo, Salameh Anthony Harris és a külső linebacker, Jonathan Kongbo mögé. Az edzői csapatból a Colts elleni meccsük előtt a TNF-en.

17:00 GMT: Néhány meglepetés a tétlen Broncos számára ma este. Ügyeljen helyesen Úgy tűnik, hogy Billy Turner felveheti az első denveri ruháját ebben a játékban. aktív lesz. ellenőrizd a A Broncos-Colts játék inaktív tényezőinek teljes listája itt található.

18:19 városi idő szerint: Nyheim Hines korán kiesett a meccsből. Ütése és késelése után nyilvánvaló volt, hogy problémái vannak a motoros képességeivel. Mivel az elmúlt hetekben az NFL agyrázkódási protokollját tűzték ki, feltételezhetjük, hogy itt óvatosabbak lennének Haynes-szal.

18:25 MT: Miután a Colts háromra kényszerítette a nyitóhajtást, Russell Wilson és a Broncos a mínuszban száguldott a mezőnyre. Vezetőségük azonban megtorpant 15-nél, mivel Brandon McManus 3-0-ra hozta őket az első negyedben.

18:53 városi idő szerint: Az első negyed hármas csatával és a felek formálódásával zárul. A Broncos első, mezőnygóllal végződő kampányán kívül mindkét csapat többnyire tétet és hármat kötött, és általában így jutottak el a kilépéshez. Az első negyedév teljes összefoglalója.

19:01 városi idő szerint: Denver a végén visszakapta a dolgokat. Mivel azonban a vörös zónát veszélyeztették, Garrett Pauls korán rátért Russell Wilson nehéz statisztikájára, aki támogatta őket. KJ Hamler kis híján megtört egy harmadik passzt hatra, de kis híján blokkolták. McManus 6-0-ra vezette a Denvert a második negyedben.

19:11 városi idő szerint: Mivel a Colts vezet, és Phillip Lindsay-től mindössze két játékot távolítottak el, és 16 yardot szerzett, Matt Ryan megpróbálja rákényszeríteni a labdát a középpályára a várt Caden Sternsre. Elfogja a labdát, és visszateszi a Broncos 37 yardos vonalára, hogy a Colts gól nélküli maradjon.

READ  Egy US Open férfi egyes döntője, amire csak félig számítottunk: Djokovic vs. Medvegyev

19:36 városi idő szerint: Ronald Darby ernyedt volt az első félidő végén, és az öltözőbe vitték. Kétséges, hogy visszatér.

19:41 városi idő szerint: A Colts vezette az utat a 15 yardos vonalig, de a Broncos védelmének egymás utáni sackjei súlyos veszteségek miatt 3-as és 38-as helyzetbe hozták őket. Elegendő yardot szereztek ahhoz, hogy 52 yardos mezőnygólt szerezzenek, és bevágjanak a Broncosba. ‘ 6-3 a félidő előtt. A második negyedév teljes összefoglalója.

19:44 városi idő szerint: Az első félidőben elterjedt a hír, miszerint az ILB Josey Jewell is térdproblémával tért vissza. A Molts végső vezetésében sántikált, és most nem valószínű, hogy a második félidőben pályára lép. A második félidő megkezdéséhez kint ítélik meg.

20:18 városi idő szerint: Az Indianapolis a harmadik negyed elején kiegyenlítheti a meccset egy lendülettel, de a Denver védelme megerősödik, mezőnygólra kényszerül, és 6-6-os döntetlenre dönt.

20:25 városi idő szerint: Caden Sterns újabb interceptionje után, közvetlenül a Broncos által blokkolt mezőnygól kísérlete után, a Denver vissza tudta szerezni a labdát a mezőnyben, így a harmadik negyed végén újra megszerezte a vezetést 9-6-ra. Ronald Darbyt hivatalosan is kizárják ebből a meccsből.

20:33 városi idő szerint: A harmadik negyed egy ütéssel zárult, amikor Russell Wilson eltalálta Mike Boone-t a képernyőn. Boone végig követte az akadályait, hogy 34 yardot szerezzen a Colts 31 yardos vonaláig. A McManus domain céljainak keretein belül. A harmadik negyedév teljes összefoglalója.

20:39 MT: Russell Wilson egy góllal a kezében nyomást érzett, és csak bedobta a labdát, hogy véget vessen a Broncos előnyének. Az újabb gólszerzési lehetőséget a fejvakaró döntések szüntették meg. Közvetlenül vezetés után Wilson a kék orvosi sátorhoz ment. Britt Rebian fűt a pálya szélén. Wilson tapsolva jött ki, és úgy tűnt, készen áll az indulásra.

READ  Victor Wembanyama A Spurs 40 pontos vereséggel zárta ki a Clipperst

20:52 városi idő szerint: Dre’Mont Jones elhagyta a meccset, hogy agyrázkódást vizsgáljanak. Később visszaengedték a játékba, miután agyrázkódási protokollon esett át.

20:56 városi idő szerint: Baron Browning ezután kézsérülésnek tűnő sérüléssel hagyta el a meccset. Besétált az öltözőbe az edzőkkel.

Játék előnézet

Az ötödik hét azzal kezdődik Csütörtök esti foci és a Denver Broncos (2-2) lesz a házigazda Indianapolis Colts (1-2-1) a harmadik főműsoridős meccsükön ebben a szezonban. Mindkét csapat kibotlott a kapun, amikor új középpályások fedezték fel új csapatukat.

Matt Ryan sok interceptiont dob ​​be, de az utolsó két meccsén sokat javult a 4-1-es interception-aránnyal. Azonban ebben a szezonban kilenc kudarcot kapott, és ez egy olyan terület, amelyet a Broncos védelme ki tud használni. Ryan négy meccsen több mint nyolcszor fordította meg a labdát.

Ezalatt Russell Wilson fel-alá járt, és minden erejével rajthoz állt Denverben. Nem volt olyan hajlamos a változásra, mint Ryan, de támadásban sem talált egységességet a szezonban eddig. Múlt héten volt a leghatékonyabb játéka, de egy szörnyű harmadik negyed olyan hátrányt eredményezett, amelyet a csapat nem tudott ledolgozni.

elvárásaim

partnerségben DraftKings sportfogadásA TallySighton minden idei választásomról beszámolok. Munkatársaink nagyon bíznak a Bronco sikerében Nyerjen itt a heti pontszám előrejelzésében Magabiztosabb voltam, mint a legtöbb ember 27-17 előrejelzésével. Azt hiszem, ez egy olyan meccs, amelytől a Denver távol tartja magát a Colts arcában.