december 6, 2022

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Főiskolai futballeredmények, menetrend, NCAA-ranglista, mai meccsek: Michigan, Kansas, UCLA munkahelyen

Főiskolai futballeredmények, menetrend, NCAA-ranglista, mai meccsek: Michigan, Kansas, UCLA munkahelyen

Az egyetemi labdarúgó-szezon hatodik hete döntő jelentőségű konferenciamérkőzések sorát hozza magával, szombaton 23 rangsorolt ​​csapat verseng a pályán. A legfontosabbak között szerepel három, egymással szemben álló kiemelt csapatok mérkőzése, miközben a 2022-es szezon feléhez közeledik, miközben a bajnoki és az országos bajnoki esélyesek igyekeznek elszakadni a csoporttól.

Az első helyen a hét déli hatórás EST ablakában a 8. helyen álló Tennessee látogatása a 25. számú LSU-nál, valamint a 12 nagy veretlen csapat leszámolása látható, miközben a 17. számú TCU a 19. számú KS ellen utazik. A Michigan No. 4 is része lesz a nap korai hullámának, hiszen a veretlen Wolverines az Indiana ellen játssza első idegenbeli meccsét. Az ország legjobb 10 csapata közül négyen lépnek pályára délután, amit Georgia második meccse az Auburn ellen mutatott be a SEC-ben a CBS Heti meccsén, valamint Ohio állam 3. számú utazása Michigan államba.

Az esti ablakban az 5. számú Clemson a Boston College-t, a 6. számú USC a Washington államot, az 1. számú Alabama Texas A&M pedig a SEC e heti második mérkőzését látja vendégül a kétfejű CBS-en.

A CBS Sports minden lépésnél itt lesz, hogy a nap folyamán tájékozódjon a legújabb eredményekről, legfontosabb eseményekről és történetekről. Minden idő keleti

Főiskolai futballeredmények, táblázat: 6. hét

No. 4 Michigan, Indiana – Fox – GameTracker
No. 8 Tennessee, No. 25 LSU – ESPN – Élő frissítések
No. 17 TCU a 19. számú KS-nél – Délben az FS1-en – GameTracker
Arkansas: No. 23 Mississippi – SEC Network – GameTracker
Texas vs. Oklahoma (Dallas) – Dél az ABC-n – Élő frissítések
Auburn a második Georgiában – 15:30 a CBS-en – Szakértői választások és előnézet
Texas Tech a No. 7 Oklahoma-ban – 15:30 az FS1-en
No. 11 Utah a No. 18 UCLA – 15:30 a Foxon
No. 3 Ohio állam – 16:00 az ABC-n – Szakértői választások és előnézet
No. 5 Clemson a Boston College-ban – 19:30 az ABC-n
Washington állam a USC 6. szám alatt – 19:30 a FOX-on
No. 16 BYU, Notre Dame – 19:30 az NBC-n – Szakértői választások és előnézet
Texas A&M: No. 1 Alabama – 20:00 a CBS-en – Szakértői választások és előnézet
Tekintse meg a teljes 6. hét eredménytábláját

Nézd meg ezt…

READ  NCAA márciusi őrület: A Villanova legyőzte a Houstont, és bejut a negyedik döntőbe