március 29, 2024

Giants megjegyzések: Logan Webb 2-1-re uralja a Padres-t

San Francisco – Egy nap tűzijáték után vita edzők és Beszélgetések az „íratlan szabályokról”, A Giants és a San Diego Padres sokkal jobb meccset játszott ebben a rivalizálásban. A végeredmény 2-1 lett.

A Giants végzett az élen, és megnyerte Logan Webb dominanciáját egy győzelmi sorozatban és 4-2-re hazai pályán. Webb nyolc magas rangú inninget dobott, felülmúlva korábbi legjobbját, a tavaly októberi NLDS 1. meccsén 7 2/3 inninget.

távolság Furcsa a keddA csapatok visszatértek a baseballba, és a Giants számára ez nagyon ismerős érzést jelentett. Az alapszakaszban zsinórban 15 meccset nyertek, amikor Webb a fő dobó.

Az egyetlen igazi akció ebben a drámában kilenckor történt, amikor Camilo Duvall rásétált Eric Hosmerre, majd kiásta Gorekson Provart, hogy betöltse a bázisokat. Duvall eltalálta Matt Petty-t, amivel véget ért egy meccs, ami mindössze 2 óra 11 percig tartott.

Ugyanaz a régi web

Padres az első félidőben futott, de ez Webb ellen volt, aki ebben a szezonban az első MLB-tekes, aki nyolc fordulót tudott megszakítani. Webb csak 96 pályán lépett pályára, de még mindig kiegyensúlyozott, így esélye sem volt arra, hogy üldözőbe vegye azt, ami lehetett volna az első teljes meccse.

Webb menet közben javított, mindössze négy ütéssel fejezte be a meccset, és nem engedték járni. Hit hét, és továbbra is ez a téma a kezdők számára ebben a szezonban. Webb két rajtnál ezen a házban 14 futásból csak két győzelmet engedélyezett, 10-et áthúzott, és csak egy sétát adott ki.

A Giants mindkét meccset megnyerte, Webb pedig 24 egymást követő indításra növelte sorozatát az Oracle Parkban anélkül, hogy veszített volna. Webb a nyitás napján felállította a franchise rekordját.

fővárosi párt

Heliot Ramos és Bart közeli barátok, és amikor Ramos megérkezett a hétvégén, Bart szekrénye mellett találta a gardróbját. Szerdán először szerepeltek együtt nagy bajnoki felállásban, és Gabe Kapler sem volt szégyenlős. Ramos második pályafutása elején elérte a tiszta pontot, és Bartot a hatodik helyre ütötte, mint a kijelölt ütőt.

READ  A Yankees kirúgta Boone-t és a Reds Billt, miközben New York végigsöpör egy 3 meccses sorozatot

Ramos nagy szerepe volt abban, hogy a Giants megszerezze a vezetést. Shawn Manya domináns első félideje után Ramos egy sétával vezette a második félidőt. Mauricio Dupont egyesével és Williamssel duplázott, amivel megelőzte a Giantset.

Ramos egy rövid szünetet tartott a következő fogadásnál, majd kettővel duplát játszott a hatodik helyen. Bart mindhárom fellépésén szerepelt a tányéroknál.

Luke volt az első, aki megismerte őket

Williams második rajtját a harmadik bázison végezte, és azonnali hatást gyakorolt. A bélés egy párban balra vezetett, és megadta Webbnek a szükséges támogatást, Williams pedig megmutatta védekező ösztöneit, és segített Webbnek a sebzés korlátozásában.

A harmadik és az egyik indulóval Luke Voight ütközött a Williams jobb oldalán álló edzővel. Kapler minden nap az első bázist játssza az ütési gyakorlatok során, és azt mondta, hogy Williamsben az egyetlen dolog, ami feltűnik, az az, hogy mennyire pontosak a dobásai, és ez meg is látszott egy tökéletes lövésben.

Jake Kronworth nem lőtt, és Padres sem lőtt többet.