Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Gundogan támadja a Barcelonát az El Clásico elvesztésére adott reakciója miatt

Sam Marsden és Moasis Lawrence2023. október 29., 07:52 ET4 perc az olvasásra

Moreno: Bellingham jelenleg a világ legjobb játékosa

Ally Moreno Jude Bellinghamet méltatja, miután a fiatal angol középpályás kétszer is betalált a Real Madrid Barcelona elleni 2-1-es legyőzésében.

Ilkay Gundogan szerint a Barcelonának több érzelmet és haragot kell mutatnia, ha a szombati vereség után a legnagyobb meccseken akar szerepelni. El Clasico 2-1 a Real Madrid ellen az Olimpiai Stadionban.

A Barcelona az első félidőben Gundogan révén megszerezte a vezetést, de Jude Bellingham második félidőben szerzett bravúrja, beleértve a 92. percet is, segített a Real Madridnak visszatérni a La Liga élére, pontegyenlítéssel a Gironával és négy ponttal lemaradva az éllovastól. Blaugrana.

– Streamelés az ESPN+-on: LaLiga, Bundesliga, továbbiak (USA)
A Barcelona volt jobb, de Bellingham bizonyította a különbséget az El Clásicóban

Gundogan elmondta, hogy az, ahogy a Barcelona reagált a vereségre, rávilágított arra, hogy milyen problémákkal kell szembenézniük, ha versenyezni akarnak a bajnoki címért ebben a szezonban.

„Őszintének kell lennem, nem annyira, mint amennyit szeretnék, mert nem akarok semmi rosszat mondani, de az öltözőben voltam, és természetesen az emberek csalódottak” – mondta a német középpályás a LaLiga TV-nek.

„De főleg egy ilyen nagy meccs és a felesleges eredmény után remélek több frusztrációt, több dühöt és csalódást. Ez egy kicsit a probléma.”

Ilkay Gundogan felszólította barcelonai csapattársait, hogy mutassanak több csalódottságot, miután vereséget szenvedtek a rivális Real Madridtól.Fotó: Alex Caparros/Getty Images

„Több érzelemnek kell lennie, különösen akkor, ha veszít, és amikor tudja, hogy jobban teljesíthet, bizonyos helyzetekben jobban teljesíthet, és nem reagál.

„A nap végén a pályára lép. Nagy lépést kell tennünk ezen, mert különben a Real Madrid vagy akár a Girona megszökik. Nem azért jöttem, hogy elveszítsem ezt a fajta meccset, vagy hagyjam, hogy a Real megy.” Teremtsen rést.”

A 33 éves Gundogan a nyáron ingyenes átigazolással csatlakozott a Barcelonához a Manchester Citytől, mivel triplázott a Premier League-ben.

A Barcelona edzője, Xavi Hernandez szerette volna behozni őt, hogy kreativitást adjon az utolsó harmadban, de a tapasztalata miatt is, és elfogadja, hogy nagy szerepet kell játszania abban, hogy a csapat felépüljön a Madridtól elszenvedett vereség után.

– A Spanyol Liga vizsgálja Vinny Junior rasszista visszaéléseit az El Clásicóban
Ez az a világ, amelyben Bellingham és Madrid szerencsés élni

Hozzátette: „Tapasztaltabb játékosként felelősséggel tartozom, nem engedem, hogy a csapat megtörténjen.” – Nem, ellen kell állnunk.

Győzz be El Clasico A Barcelona minden versenyében ez volt az első ebben a szezonban, bár a Getafe, a Mallorca és a Granada elleni döntetlen azt jelentette, hogy a hétvégi harmadik helyre került a tabellán, Madrid és Girona mögött.

Gundogan góljával megérdemelt vezetést szerzett a Barcelona az első félidő végén. Ám miután Fermin Lopez és Inigo Martinez bevágta a házigazdát, Bellingham 12. és 13. gólja hozzájárult egy lenyűgöző szezon lezárásához. Los Blancos Fordítsa meg a dolgokat.

Xavi úgy érezte, az eredmény igazságtalan tükrözi a mérkőzést.

„A mérkőzés összefoglalója nagyon egyszerű” – mondta a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóján. „60 nagyon jó percünk volt, és egy gólt rúgtunk, a Real Madrid pedig 20 jó percet és két gólt szerzett.

„De ilyen a futball, ha nem szerzed meg a második gólt… öt-hat gólra van szükségünk [chances] Gólt lőni. Hárommal két gólt szereznek. „Ez a futball, és ez a Madrid.”