április 26, 2024

Lakers vs Grizzlies Végeredmény: Los Angeles megszakította a Memphis 11 meccses győzelmi sorozatát

Egy olyan játékban, amelyre Shannon Sharp, a Fox Sports médiaszemélyisége marad a legjobban emlékezetes az NBA történetében Megpróbálja leküzdeni az egész Grizzlies névsortaz Los Angeles Lakers A negyedik negyedben kétszámjegyű hátrányból jöttek vissza, és 122-121-re megszakították a Memphis 11 meccsig tartó győzelmi sorozatát.

Miután a Los Angeles az egész utolsó keretben küzdött a visszatérésért, Dennis Schroeder clutch lopással jött fel, Desmond Bunny útjába pöccintve a labdát, és a szünetben egy lemaradást hajtott végre, hogy végleg megelőzze a Lakerset. A Grizzlies néhány kihagyott ütése és szabaddobása után a haldokló másodpercekben a Lakers váratlan és teljesen valószínűtlen győzelmet aratott.

„Bárcsak szurkolóként nézhetném, ahelyett, hogy a félfelhőm alatt izzadnék” – mondta Darvin Ham, a Lakers edzője nevetve a meccs után, és láthatóan nem tudta teljesen, hogy egy ilyen ideges befejezés nem vigasztalja meg a szurkolókat. , Ami azt illeti.

LeBron James 23 pontot szerzett a 8-21-es lövésnél, míg Schroeder 11 lövésből 19 pontot tett hozzá, csak hogy segítsen neki. Russell Westbrook (29 pont, 10-18 lövés) ismét biztosította a nagyon szükséges szikrát a padról.

A Lakers megelőzte a Grizzliest (33-41 vs. 26-40) a szabaddobásvonalról, amely a szakaszon nagyra emelkedett, különösen, amikor a lila-arany Hack-a-Adams lett a negyedik negyedben. Ráadásul Ja Morant 22 ponttal tartása a 9-29-es lövések során, akkora teljesítmény, mint amennyire ennek a csapatnak a védelme az év során.

A Los Angeles most 21-25-re áll a szezonban, mindössze egy meccsel lemaradva a vesztesek oszlopában Portland Trail Blazers És Phoenix Suns A Nyugati Konferencia tizenegyedik kiemelt helyéért. Anthony Davis visszatérésével Látszólag küszöbön állAz elmúlt heti néhány súlyos veszteség után ellopni a győzelmet a vereség pofájából, nagy hatással lehet a csapat pszichére.