április 19, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

McDavid az 50. gólt szerez, de az Oilers vereséget szenved a liga legjobb csapatától

ESPN hírszolgáltatások3 perc az olvasásra

EDMONTON, Alberta – Connor McDavid kétszer is betalált, és pályafutása során először érte el az 50 gólt, de még a meccs MVP-je sem tudta kisiklatni a liga legjobb csapatát, mivel a Boston Bruins megelőzte az Edmonton Oilerst, 3- 2 Hétfő este.

Pavel Zacha megszerezte a döntetlent a második harmad végén, és a Bruins megmutatta mélységét, és sorozatban hetedik győzelmét szerezte meg.

Nick Foligno és Thomas Nozick is betalált a Bruins színeiben, Dmitrij Orlov pedig két touchdownt szerzett első két pontjához, amióta Washingtontól múlt héten megszerezte. Jeremy Swaiman 22 lövést állított meg, így zsinórban harmadszor rajtolt, és nyolcadik az utolsó 10 között.

Hatan vagy heten vannak [defensemen] Ők tényleg tudnak jégkorongozni, és akkor van négy olyan sorunk, amely valóban tud jégkorongozni” – mondta Jim Montgomery, a Boston edzője a NESN-en adott meccs utáni interjújában.

McDavid hősiessége ellenére az Edmonton két egymást követő gólt veszített a rend szerint öt egymást követő pont után (2-0-3). Stuart Skinner 25 védést mutatott be a vereségben.

„Ez nyilvánvalóan kiábrándító” – mondta McDavid. „Ő a liga legjobb csapata, és úgy gondolom, hogy keményen játszottunk velük, és esélyt adtunk magunknak a győzelemre.”

Zacha megszerezte a második vezetést a Bruinsnak ezen az estén, 30 másodperccel az első félidőből. David Pastrnak indított egy bal oldali lyukasztást, ami elkapta az Oilers védőjének, Cody Cecinek a korcsolyáját, és lassan a kapu bal oldala felé zuhant. Amikor Skinner az egyik oldalra érkezett a koronghoz, Zaka a szezon 14. pontján elkapta a labdát, így 3-2 lett.

„Gyorskorcsolyáztunk és büszkék voltunk a három régióra” – mondta Swaiman a NESN-nek adott interjújában. „Ez megkönnyítette a dolgomat, szóval nagyon szórakoztató volt részese lenni ennek a győzelemnek. Ez határozottan valami különleges volt.”

READ  Hogyan fáj az Eagles játékosa, Jalen végül megszerezte Todd Bowles legjobbját – NBC Sports Philadelphia

McDavid 2-2-re döntetlen volt, 7:40 volt a vége a másodikban, az 50. góljával Klim Kostin lekorcsolyázott a jobb oldalon, és hosszan a gólvonal mögé üldözött, majd visszatért a hálóba, és továbbított. McDavid előtt. Az Oilers kapitánya színlelt, hogy Swaiman leszálljon, balra ment, és berakta.

„Volt néhány fellépésünk, és nem használtuk ki a hasznot… egy olyan csapat ellen, amely nem ad fel sokat” – mondta McDavid.

McDavid, akinek az előző szezonban 44 volt a pályafutása csúcsa, először az Oilers került az eredményjelzőre, 2:17-re, amikor a bal körön korcsolyázott, és öt lyukkal verte Swaimant.

Nosek mindössze 13 másodperccel később kiegyenlített, amikor elkapta Garnet Hathaway beadását – aki múlt csütörtökön Orlofftal érkezett a Capitalstól –, és negyedikként a jobb felső sarokba küldte a korongot.

Foligno 4:54-re 2-1-re vezette a Bruinst a középső játékrészben, amikor Charlie Coyle 2-1-es rohanásában visszakapta a passzát, és elcsípte Skinnert egy blokkoló mellett a bal oldalon. Ez volt a tizedik.

Orloff a Bruins első két gólja után két-két gólpasszt kapott.

A meccs előtt Montgomery azt mondta újságíróknak, hogy a támadó Taylor Hall alsótestsérülést szenvedett, és nem folytatja a csapat útját.

„Csak elővigyázatosságból” – mondta az edző. „Nem hiszem, hogy ez valami komoly. De mivel a meccsek sorban voltak, nem láttuk játszani, ezért visszahoztuk.”

A Boston kedden folytatja vadnyugati útját, ugyanis a Calgary Flames ellen játszik.

Az Associated Press hozzájárult ehhez a jelentéshez.