április 26, 2024

MLB Wild Card: Phillies ismét nyer, JT Realmuto csúcsszinten játszik

Zack Wheeler parancsát érvénytelenítették, mert végigfutotta hat inningjét, de a Phillies olyan jól játszik most, hogy ez nem számított. Korán lecsaptak a Marlinsra, továbbra is keményen ütötték a labdát, és erősebb védekezést játszottak a 4-1-re megnyert meccsen, ami a hatodik a zsinórban.

Korán szeretne bekerülni a rossz csapatokba, és a Phillies pontosan ezt tette az elmúlt két hétben. Kedden az első félidőben ismét átlépték a táblát, és az utolsó 11 meccsük első félidejében 17-1-re felülmúlták ellenfelüket.

Felizéknek évek óta vannak problémáik Marilynnel, de nem mostanában. A keddi győzelmük a hatodik volt a Miami elleni legutóbbi hét meccsen.

A Phils 61-48-ra keresett, miután 12-ből 11-et nyertek. A baseball-referencia szerint 92,8%-os eséllyel indultak az estén, hogy bejussanak a rájátszásba, és ez az arány csak nőtt.

Soha nem késtek el olyan éjszakán, amely 32 és 33 perces esőkéséssel járt. Wheelernek 59 lövésre volt szüksége az első három gól nélküli körben, mielőtt JJ Bledi és Homer a negyedik játékrészben kikapott. JT Realmuto és Jean Segura azonnal bal oldali lövéssel válaszolt.

Valószínűleg ez volt a legfontosabb, hogy a Realmuto olyan, mint Phillie. Utolsó 18 meccse során 0,400-at ért el öt duplával, kettővel, hat akadályfutással és 19 RBI-vel.

„Mindig is azt hittem, hogy (ereje) visszatér” – mondta Rob Thompson edző. „Nagyon atletikus és nagyon erős, nagyon jó formában van. Azt hiszem, eltelik egy kis idő, mire ez elmúlik.”

A Philliesnek mindenre szüksége volt, mivel Bryce Harper kiesett, Kyle Schwarber pedig már nem ragyogott rekordtempóban.

„Amikor azt az ütőt nyomja, az más szinten van” – mondta Wheeler ütőtársáról. „Minden kötelességét teljesíti, és okkal a legjobb a játékban.

„Még az év elején, amikor egy kicsit küszködött, jó volt a tábla mögé ülni. Először is egy nagyszerű játéknak nevezi, igazából nem kell annyira kidobnom. Egyes lövészek szeretik hívni. a sajátjuk, de leginkább ez köti össze számomra a játékot.”

READ  Verstappen megelőzi Albont a Mexikói Nagydíj első edzésén

A Segura is elég jól ringatózott az elmúlt éjszakákban. Öt találatot ért el hat ütőn egy ponton szombat estétől a Miami elleni keddi nyitányig.

Wheeler, aki minden kétséget kizáróan ász, megtette azt, amit a nagyok – még a legjobbjai nélkül is korlátozta a sebzést. Marlinék hat inning alatt öt ütés alatt elkaptak egy futást annak ellenére, hogy háromszor jártak. Segített, hogy az utolsó 10 meccsen átlagosan 1,7 futást produkáló Miami nem tudott bejutni.

„Talán régebben nem jöttem volna ki belőle, mint ma este” – mondta Wheeler. „Nehéz volt, nehéz volt. Úgy éreztem, amikor dobtam, minden rendben ment, de amikor nem, nem tudtam, hová megy a labda. Csak egy nap volt, amikor egy kicsit ki voltam akadva. Határozottan nehéz volt, és boldog voltam, hogy hat futással kijutottam onnan.”

Annak ellenére, hogy jól érezte magát, Wheeler 21 rajtból 2,63-as ERA-val 11-5-re javított.

Ez fontos győzelem volt Phils számára, tekintettel arra, hogy a hét hátralévő része hogyan alakult. Szerdán Sandy Alcantarával, pénteken Max Scherzerrel és szombaton Jacob Degrommal találkoznak. Nem volt sokkal könnyebb vasárnap Chris Bassett ellen, aki zsinórban 19 meccset lőtt gól nélkül a metseknél.

Ez a hét kemény próbatétel lesz, de üdvözölnie kell az ellenfél csapatának. A legjobbat kell legyőzni, hogy a legjobb legyen.

„Ez egy olyan kihívás, amelyet nem tudunk elkerülni” – mondta Thompson. „Igazi tekézők lesznek a következő hat napban. Ugyanazt a megközelítést kell alkalmaznunk, mint amit tettünk – jó ütéseket kell szereznünk, és csak küzdeni kell.”

Ahogy már hetek óta szó volt róla, Phils kedd este a helyszín minden részéről kapott hozzászólásokat. Schwarbernek, Realmutonak és Segurának több találatos játéka volt. Alec Bohm vezetett a turnén, és két gólt szerzett a Realmuto első félidejében. Edmundo Sosa sok kihívást jelentő, könnyűnek tűnő játékot hajtott végre rövid időn belül, és eddig védekezőként jelentették be. Jose Alvarado, David Robertson és Ceranthon Dominguez három gólnélküli fordulóban zárta le.

READ  Élő közvetítés az Indianapolis Colts meccsről a Denver Broncosban a TNF-en

Velez újabb sorozatot szeretne nyerni szerda este az Alcantara (10-4, 1,88) és a Marlins ellen, amikor Noah Syndergaard (6-8, 4,02) második alkalommal kezdi meg a csapatot.

Feliratkozás a Phillies Talk-re: Apple Podcast | google alkalmazások | spotify | Fűzőgép | 19. cikk | Nézd meg a YouTube-on