május 3, 2024

NCAA Tournament Games, eredmények és eredmények: Kövesse a March Madness akció élő közvetítését szombaton

A Sweet 16 szombaton folytatódik a női oldalon, a férfiaknál pedig két csapat váltja ki az első jegyet a Final Fourba.

Újabb névsorunk van hat meccsel és rengeteg sztárral. Az iowa állambeli Kaitlyn Clark és a UConn játékosa, Paige Bueckers visszatért a pályára, és meg akarják hosszabbítani csapataik NCAA-tornáit. Férfiaknál az éllovas UConn újabb bajnoki cím felé tart, miközben Alabama és Clemson találkozik egy meglepetésszerű Elite Eight-mérkőzésen.

Készüljön fel egy újabb vidám egyetemi napra.

Szombat édes 16 órarend

Női asztal (Minden keleti idők):

No. 3 LSU 78, No. 2 UCLA 69

15:30 – No. 1 Iowa vs. No. 5 Colorado (ABC)

17:30 – No. 1 USC vs. No. 5 Baylor (ESPN)

20:00 – No. 3 UConn vs. No. 7 Duke (ESPN)

Férfi menetrend:

18:09 – No. 1 UConn vs. No. 3 Illinois (TBS)

20:49 – No. 4 Alabama vs. No. 6 Clemson (TBS)

Ő él49 frissítés

• A Colorado a nap egyik legjobb drive-ját érte el: 5 zsinórban szerzett gólt szerzett, így 58-45-re csökkentette az Iowa előnyét.

Végül a buffok megtorpantak a védekezésben. Jaylen Sherrod (9 pont) döntötte el a versenyt.

• Caitlin Clark vezetése, hárítása, újabb labdarúgása és Iowa előnye 58-40. Testvérei felálltak, és intettek a tömegnek, hogy a vége után hangosítsanak fel

• Az Iowa State azonnal 6 pontos előnyre tett szert a második félidő elején, és 19 pontra növelte az előnyt.

Veszélyzóna Colorado számára.

• Sidney Affolter ismét nagyon fontos Iowa állam számára. Karrierje során az Iowa State-ben ritkán haladta meg a kétszámjegyű pontokat, de a junior hat utószezoni meccséből öten kétszámjegyű eredményt ért el, ezen az egyen is. 4-ből 4 tökéletes napon 10 pontot kaptam. Pályafutása 18-as csúcsát a Big Ten Tournament alatt érte el ebben a hónapban.

• Félidő: Iowa 48, Colorado 35

Caitlin Clark főz, már 15 pontnál és 8 gólpassznál tart. Az egyetlen kisebb gond a két szabálytalansága volt, ami miatt az első harmadban későn ült ki.

• Colorado mindent megtesz annak érdekében, hogy lépést tartson Iowa gépszerű támadásával.

A Hawkeyes 36-26-ra vezetett a második negyed közepén.

• Kaitlyn Clark az első negyedet egy újabb fillérrel, a meccs hatodikával zárta, Hannah Stolke pedig 22-14-re vezetett a Hawkeyes-nek.

• Clarke öt percen belül már négy gólpassznál tart. Sydney Affoltert és Hannah Stoelke-t két cameo-szerepben üti meg. Affolter négy ponttal holtversenyben Clarkkal, az ötödik év kezdő gárdája, Molly Davis hiányában pedig továbbra is az Iowával áll. Davis az oldalvonalon melegített egy kis merevítővel a térdén a pénteki 10 perces, a média számára nyitva álló edzésen, de inaktív volt. Lisa Bluder, az Iowa állam edzője elmondta, hogy már várja a visszatérését, és nem biztos a visszatérés ütemtervében.

• Jó tempó és sok lövés a játék megkezdéséhez. Az Iowa előbbre ugrik 15-7-tel.

Kaitlyn Clarknál már 4 pont és 4 gólpassz van.

• Itt nem kell megelőznünk magunkat, de akármelyik csapat nyeri is a következő meccset, ez egy nagyon kemény visszavágó lesz a négyes döntőbe kerüléssel.

Ha az Iowa nyer, akkor az Iowa vs. Az LSU visszavágóként 2023-ban. Az LSU mindenkit leállított Caitlin Clark körül, hogy megnyerje a bajnokságot.

Ha a Colorado nyer, a Colorado LSU elleni mérkőzése a szezonnyitó visszavágója lesz. A Colorado meglepte a Tigerst, akik a már amúgy is tehetséges névsort feltöltötték átigazolásokkal, és megszerezték az 1. Las Vegast. Az LSU soha nem nyerte vissza az 1. helyet az Associated Press ranglistáján.

• A hivatalos Iowa-Colorado értesítés időpontja: 15:54 ET. A zúgásból ítélve, mielőtt Iowa állam kijött az alagútból, itt libikóka lesz.

• A UCLA szezonja az Elite Eight elérése előtt véget ér

Ha a UCLA korai lövéseket csinált volna, ez a játék egészen másképp nézhetett volna ki. Corey Close vezetőedző nem mentegetőzött, amikor erről kérdezték a hét elején, de a Bruinsnak volt az egyik legnehezebb útja Los Angelesből. Repülőgépük késett, és meg kellett állniuk tankolás céljából Kansas Cityben. Mire a szállodába értek és lefeküdtek, a játékosok azt mondták, hogy délelőtt 12:45 volt ET. Aztán megfordultak, és reggel 7:45-re reggelizni kellett, hogy gyakoroljanak.

Az egyik nehézség, amellyel ezeknek a nyolc csapatból álló szuperregionális versenyeknek szembe kell nézniük, az az, hogy minden csapat alkalmas legyen az edzésekre, a média elérhetősége, az étkezés stb., mielőtt a meccsek délutáni időpontokban kezdődnek. A napok nagyon mozgalmasak mindenki számára. Természetesen a UCLA-nak meg kell szoknia ezt a fajta utazást. Hivatalosan is véget ért a Bruins futása a Pac-12-ben. A UCLA jövőre a Big Ten kiállításra készül.

• Döntő: LSU 78, UCLA 69

A No. 3 Tigers a 2. számú UCLA felett aratott győzelmet egy nagyon izgalmas játékban az elejétől a végéig. Flau'jae Johnson volt az LSU hőse 24 pontjával és 12 lepattanójával, és minden meccsen nagyszerűnek tűnt. A címvédő továbbjut az Elit Nyolcak közé, ahol az Iowa-Colorado győztesével mérkőzik meg.

• A Tigers 7-tel vezet, 12,7 másodperc van hátra.

• Angel Reese szabálytalankodott 31 másodperccel a vége előtt. A pályáról lefelé menet mondott valamit a UCLA kispadjának, és Corey Close edző dühös volt emiatt.

• Hayley Van Lith mindkét szabaddobást eltalálja, és a Tigers 6-tal vezet.

• És a UCLA szabálytalansága a másik oldalon! Itt megteheti, hacsak nem történik csoda. A Tigers már néggyel is a faultvonalra megy.

• Flau'jae Johnson a gombóccal négypontos előnyhöz juttatta a Tigers-t!