április 25, 2024

Padres pontok a Dodgers ellen, gyorsétterem: a San Diego legyőzi az NLDS-t Bullpenként, Trent Gresham segít kiküszöbölni L.A.

2006 óta a San Diego-i Padres első, szurkolókkal vívott rájátszás-mérkőzésén a házigazdák izgalmat szereztek a szurkolóknak, amikor Padres 2-1-re legyőzte a Los Angeles Dodgerst. A National League Championship Series 3. meccsének győzelmével a Padres 2-1-re vezetett az ötből a legjobb sorozatban. Ez azt jelenti, hogy a Padres egy győzelemre van a Dodgers kiesésétől, akik rekordot 111 meccset nyertek az alapszakasz során.

A Padres játékosa, Blake Snell egy futott labdából 5 1/3 inninget ütött ki, a San Diego-i csapat pedig továbbra is nullákat rakott a táblára. Trent Gresham támadásban 2022-ben a harmadik hazai pályán futott be a szezon vége után.

A sorozat győztese továbbjut az NLCS-be, ahol a Philadelphia Phillies-Atlanta Braves NLDS győztesével találkozik.

Most pedig a 3. játék gyorsétterméhez.

Tony Gonsulin nem tudott sokat adni a Dodgersnek

Alkarsérülésének köszönhetően Gonsolin több mint egy hónapot kihagyott a pályán, és visszaért az időben, hogy október 3-án rövidített rajtot tudjon kezdeni a Rockies ellen. Péntek este a 3. meccsen nem volt ugyanaz. Nagyon hiányzott a vezetés, és Gonsulin sima labdasebessége is alacsony volt (akárcsak a Colorado ellen az utolsó rajtnál). Az első félidőben 31 pontot húzott ki, és Dave Roberts bemelegítette Andrew Heaney-t az első keretben. A dolgok elromolhattak volna a másodikban, de Gonsolin megúszta a katasztrófát, részben a sikertelen Jurickson Profar bunt kísérletnek köszönhetően.

Roberts körülbelül 75 dobásnyi előnyt tervezett Gonsolin számára a 3. játszmában, de kibírta 42 dobást és 1 1/3 inninget. Ez idő alatt négyütemű futás és egy séta megengedett. A sorozat első két meccsén a Dodgers nyolc megkönnyebbülést és nyolc megkönnyebbülést ért el. Még akkor is, ha egy nappal a harmadik játék és az első forduló előtt szabadna van, az L.A. toll megtesz néhány utolsó mérföldet. Ez a tendencia pénteken is folytatódott.

Pulp Padresnek szögei voltak

A sorozat első két játékával a Bullpen San Diego a következő számokat adta: 9 1/3 IP, 4 H, 0 R, 9 SO, 4 BB. Aztán a döntő harmadik játszmában ugyanez a toll 11-szer kapta a feladatot, hogy védje meg a vezetést – beleértve a hatodik Nick Martinezt, és örökölte a második helyezettet egy az egyből. A San Diego-i segélycsapat ismét szembeszállt a kihívással, és ezt az MLB egyik legjobb offense ellen tette. Most pedig a frissített NLDS számok: 13 IP, 5H, 0R, 15 SO, 4 BB.

READ  2022-es MLB Field of Dreams játék: Négy dolog, amit tudni kell a Cubs, Reds Iowában találkozni

Trent Gresham a szezon vége után is folytatta tűzijátékát

A Pads hátvédje és a 8. helyezett Trent Gresham nagyon kemény alapszakaszt futott be a táblánál, de a Wild Card sorozatban hatalmasat játszott a metseknél, három meccsen kétszer is beállt. A Dodgers elleni első két NLDS-mérkőzésen Grisham nem sokat tett, de a 3. játszma negyedik meccsén az első körben újra felfedezte ütését:

Az Andrew Heaney gépe 109,8 mérföld/órás sebességgel hagyta el az ütőt, és 389 métert utazott. A Gresham harmadszor is hazai pályán 2022-ben, miután a szezon véget ért – mindössze hat meccsel – az elit franchise társaságban:

Legalább még két meccse lesz, hogy döntse vagy megdöntse Jim Laeritz rekordját. Ennél is fontosabb, hogy a Padresek valószínűleg nem lennének ott, ahol vannak, ha októberben nem növekszik az áramerősség a Greshamnél.

A Dodgers ismét megküzdött a futókkal a pontszerző helyen

A Dodgers péntek este üresen érkezett a RISP lelátón, zsinórban a második meccsen. A 3. játékban 0 a 9 ellen RISP-vel mentek, vagyis most 0-val állnak az utolsó 19 ellen ilyen helyszíneken. Elég, ha csak annyit mondok, hogy a Dodgerek néhány lépésnyire vannak az időben, attól eltekintve, hogy ez a sorozat nagyon eltérő.

A történelem az Al Badrist részesíti előnyben

Nem meglepő, hogy a Padres jó helyzetben van, hiszen 2-1-re vezet a legjobb ötből sorozatban. Az ötből legjobb bajnokság történetében egy csapat 67 alkalommal jutott tovább 2-1-re a sorozatban, és ebből 49 csapat 2-1-re jutott tovább a sorozatban. Más szóval, az LDS-ben 2-1-re lemaradt csapatok mindössze 26,9 százaléka tért vissza, hogy megnyerje az LDS-t.

A Dodgers számára az első lépés az esélyek és a történelem kihívásai felé a szombati 4. meccsen érkezik. Tyler Anderson Los Angelesbe megy Joe Musgrove ellen, az első bíróság 21:07-re ET szerint a San Diego-i Petco Parkban. Shortstop Tree Turner A mérkőzés idejére vonatkozó döntés a dribblereké lehet. Megvágta az ujjait a 3. játékban, miközben visszaugrott az első bázisra egy lezuhanási kísérlet során. A röntgenfelvételek negatívak voltak.