április 20, 2024

Padres vezette a Dodgerst az NLDS 3 döntő fontosságú meccsére, miután a Phillies Braves a szélen túljutott

A szezon utáni MLB 12 csapatból álló keret már nyolc versenyzőre csökkent. Most mindegyik liga első és második kiemeltje csatlakozott a divíziós sorozat csatájához. Miután közvetlenül jelentkezett az ALDS- és NLDS-helyeikre a byes-on keresztül, a . fájl AstrosÉs a YankeesÉs a Dodgers És a bátor Versenyeznek.

A péntek váratlanul mozgalmas baseball-napba fordul. ALDS 2 között New York Yankees és Cleveland Guardians Csütörtökre tervezték, de a bronxi eső miatt péntek délre tolták. Ez három meccsből egy napot jelent, ahol Phyllis És a Padres Gyere haza, és rendezz egy döntő 3s meccset a Braves and Dodgers ellen. Philadelphiában további cselszövések vannak Spencer Strider visszatérésének köszönhetően, az Atlantában (vagy egyikük) feltörekvő jelenség, aki egy hónappal azután, hogy elveszítette dőlt sérülését, átveszi a hegyet. ellenezni fog Áron NolaPhillies írója, aki későbbi kezdeteiben szinte elérhetetlen volt.

Íme a lista:

2. mérkőzés: Guardians (Bieber) – Yankees (Cortes) – 13:07, TBS (Yankees Leadership Series, 1-0)

3. meccs: Braves (Strider) a Philliesben (Nola) – 16:37, FS1 (döntetlen a sorozatban, 1-1)

3. játék: Dodgers (Gonsolin) be Padres (Snell) – 20:37, FS1 (döntetlen, 1-1)

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Kövesse az összes eljárást a Yahoo Sports oldalon.

Feliz kirándul a ház rajongói előtt, és berobbantja a bátrakat az NLDS 3-ban

A Phillies a címvédő Braves az élen. Reese Hoskins És a Bryce Harper Homer hatalmas összezúzása a harmadik játékrészben, Aaron Nola hat csillogó inninget ment, és a Phillies megnyerte az NLDS meccsét 3, 9-1-re. A robbanás az első szezon utáni meccsen történt a Citizens Bank Parkban 2011 óta.

Hoskins – akinek Homer a philadelphiai közönséget tombolni küldte, amelyből soha nem ereszkedett le – denevércsapásokkal fejezte be lendítését. A torlaszbajnok Spencer Strider egy feltörekvő csillag után üldözött, aki dőlt sérüléséből tért vissza. Aztán Harper porrá törte az Atlanta Road első mezőjét, a jobb oldali kerítésen át vezető utat.

READ  A Red Sox sokoldalú játékost szerez a Pirates-szel folytatott kereskedelemben

Nola onnan vette el. Miután a Phillies utószezonjában céltalanul kezdett el kapaszkodni valahol, majd a St. Louis elleni wild card sorozatban Nola tovább gurított. A 29 éves jobbátlövő, aki 2015 óta vezette Doran Velezt, megnyugtatta a bátor ütőket. Csak egy kört engedett meg, és még azt sem érdemelte ki, miután Hoskins elejtett egy dobást, amivel kettős játék lett volna.

A Phillies bezárhatja a Braves csapatát, és véget vethet az ismétlési kísérletnek a szombati negyedik meccsen.

A Guardians megkarcolja a 2. játékot, hogy legyőzze a Yankees-t, sőt az ALDS-t is

Kiváló kezdés, Shane Bieber és Nestor Curtis Jr. holtversenyben versenyzett, és a dolgok így is maradtak a Bronx-i kilenc fordulóban. De a 10. napon, amikor Jose Ramirez a harmadik bázisra rohant egy hosszabbított duplával egy faulttal, a kapus túltette a Yankees-t, és megszerezte a két győzelmet.

Emmanuel osztály, Cleveland áll a legközelebb 1,36 ERA-val és MLB-legjobb 42 védéssel ebben a szezonban. A Yankees az első félidőben kétszer is betalált Homer ellen Giancarlo Stantonde nem megint.

Cleveland két egyest és duplát kapott hangosan Josh Naylor A tizedik játékrészben, két kört szerezve Jameson Telona Yankees játékosa a meccs ingázásának lehetőségéhez fordult.

A Guardians most hazatér a 3. és 4. meccsre, mivel a sorozat eggyel döntetlent ért el, és esélye van legyőzni a bosszúságot. Triston Mackenzie a harmadik meccset kezdi a Yankees ellen Louis Severino. Ezt követően a Yankees felé fordulnak Gerrit Cole Érdekesek lesznek Terry Francona clevelandi kapitány lehetőségei. Mivel a sorozat többi része egymást követő napon játszódik, a Guardians előnybe kerülhet a sérülésektől megfogyatkozott Yankees-szel szemben.

Követnie kell a fő októberi eseményeket? Megvédtelek.