február 28, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Sports Force Extra: hatodik hét

Sports Force Extra: hatodik hét

SIOUX CITY (KTIV) – A SportsFource Extra 6. heti kiadása a Homecoming játékok szép keverékét, a régóta fennálló rivalizálás megújulását, néhány meglepő befejezést és természetesen némi időjárási késést hozott.

A végeredmények:

Iowa eredmények –

Pocahontas District 0 Emmetsburg 35, döntő

Eagle Grove 0 East Sac County 23 döntő

Lawton Bronson 13 Ridge View 22 döntő

West Sioux 7 OABCIG 41 döntő

Hinton 44 Mfawko 0 döntő

Okoboji 28 Garner-HV 21 döntő

Spirit Lake 42 Estherville – LC 33 döntő

Keresztény egység 12 CL/GLR 39 döntő

Western Christian 38 Sheldon 14 döntő

Westwood 12 Logan-Magnolia 20 döntő

Woodbury Central 43 Kingsley Pearson 0 döntő

IKM-Manning 31 ACGC 35 döntő

West Fork 6 North Union 47 döntő

West Monona 14 Alta Orillia 41 döntő

Jilin Catholic 21 Sibley Oshidan 20 Final

HMS 28 South O’Brien 29 Final-OT

CBAL 27 SC East 48 döntő

Sioux Center 42 BH/RV 14 döntő

Helan püspök énekét elhalasztották

DM Roosevelt 20 SC North 14 döntő

SC West 7 Le Mars 56 döntő

Fort dodge 49 storm lake 14 döntő

Spencer 19. Dennison Schleswig 22. döntő

őrmester Bluff Lawton 7 MOC-FV 28 3Q

West Hancock 57 cent. Calhono 6 döntő

GT/RA 20. döntő Harris Lake Park 28

Siouxland Christian 6 Bishop Garrigan 69 Döntő

Newell Fonda 28 Boyer Valley 48 döntő

R We Fa 6 Remsen Szent Mária 47 döntője

West Harrison 6 Woodbine 66 döntő

MOC-FV 28 SB-L 14 döntő

NEBRASKA EREDMÉNYEK-

Stanton 48 Wiesner Pilger 6, döntő

Nelig Oakdale 38 Summerland 2 döntő

Crofton 52 homer 7 döntő

Cedar Bluffs 0 Clarkson/Lee 1 Forfeit

Ponca 33 West Point Bimmer 0 döntő

Auckland-Craig 50 Érsek Bergan 6 döntő

Hampton 1 Santee 0 Forfeit

READ  A Mississippi állam változást jelent be a labdarúgó vezetésben

Waosa 6 és Not 52 döntő

Humphrey St Francis 32 Howells Dodge 30 döntő

Ainsworth 60 EPPJ 8 döntő

Cedar Catholic 51 West Holt 21 döntő

Boone Central 21 Wayne 0 döntő

Pierce 53 O’Neill 33 döntő

Omaha Bryan 15 South Sioux 34 döntő

Dél-Dakota állam eredményei –

Freeman/Marion/FA 50 Gayville Fallen 6 döntő

Elk Point Jefferson 55 m/h 3 döntő

Dakota Valley 6 Lenox 38 döntő

Brookings 0 Yankton 48, döntő

Chamberlain 21 Vermillion 18 döntő