Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Steve Curry vállsérülése után mi következik a küszködő Warriorsnál?

The Athletic

Indianapolis – körülbelül 30 percre a harcosok 2-13-ra esett az úton, Steve Curry Az indianapolisi szekrényében ült, bal karját az oldalára akasztotta, stabil helyzetben. Az edzői stáb egy hatalmas jégcsomagot tekert a tetejére és a hátsó oldalára sérült váll. A harcosok amúgy is ingatag helyzete még nagyobb zűrzavart okozott.

Curry a harmadik negyed végén 19 lövésből 38 pontot szerzett Pacers, és annyi energiát emésztett fel, hogy félidőben késleltette visszatérését az öltözőbe, hogy levegőhöz jusson. 27 pontja volt, csapata 20 ponttal maradt alul.

Curry egy gyors visszatérés része volt a harmadik negyedben. Megindultak a harcosok Jonathan Cuminga ban ben Kevon LooneyHelyette kisebb, gyorsabb és szétszórtabb offense-re váltott, amivel kevesebb mint hat perc alatt 20-ról ötre csökkentette a Pacers előnyét. Curry 11-et szerzett a negyedben és 38-at a meccsen, amikor eltalálta A.J Galen Smith Vezess, ragadd meg az összes labdát, miközben véletlenül egy újabb felületes fordulatba küldöd a Warriors idei szezonját.

Curry azonnali fájdalmat érzett a bal vállában. Elkapta, összeesett a játékból, megbotlott a gólszerző asztalán, majd végül a padon, miután a Warriors időtúllépést kért. Miután rövid beszélgetést folytatott Drew Yoderrel, a csapat egészségügyi igazgatójával, megerősítette a nyugtalanító felindulást, Curry bement az öltözőbe Rick Celerinivel, a főorvosi döntéshozóval.

Itt van az a pillanat.

Ebben a klipben láthatod, hogy Curry mozdulatlanul tartja a bal karját. Még mindig így lógott a meccs után, amikor Curry az öltözőben kóborolt, mielőtt és miután megfagyott. Csütörtökön lesz MRI-vizsgálata, és azt tervezi, hogy a csapattal Philadelphiába utazik. A tesztek pontosabb képet adnának a lehetséges ütemtervről, de a csapat körül a meccs után az volt az érzése, hogy a sérülés valamilyen többmeccses hiányzást kényszerítene ki, ami feltehetően az út hátralévő részében is elhúzódna. .

READ  MLB-hírek: A Giants Mets-t Cooper Hammelre cserél

„Talán nehezebb lenne, ha Steve egy ideig kint lenne” – mondta Steve Kerr. „Úgy értem, ha kiszáll, az biztosan nehezebb lesz. De csak ki kell tartanunk. Te csak játszol és küzdesz.”

A meccs utáni öltöző nem volt csüggedt. A kényelmetlenség és a kiegészítő terápia mellett Carrie normális hangulatban volt. Feltételezve, hogy a tesztek nem tárnak fel sokkal több sérülést, mint az eredetileg várták, ez csak egy gyorshajtás lehet. De a 14-15 Warriors valóban kemény kihívás elé állította, mielőtt a legjobb játékosuk kiesett. A közeli távolság bonyolultabbá vált.

Szóval mi a következő?

Ez fontos szakasz lenne Jordan Paul számára

Amikor Curry kirándult lábbal elesett márciusban, Jordan Pál Mássz fel egy teljesen más szintre. vezette a NBA A márciusi és áprilisi 3-as években átlagosan 24,7 pontot értek el 47,3 százalékon összességében és 41,9 százalékos mélységben.

Nincs szükségük rá, hogy elérje a csúcsot, de Paulnak hatékonyabban és jobban védeni kell a labdát, mint mostanában. Paul 22-ből 8-at lőtt, és négyet elkapott a Pacers ellen. A 17-ből 6-ot ért el négy labdával, és nyitotta meg a milwaukee-i versenyt. Utolsó 23 kísérletéből mindössze ötöt hajtott végre.

„A legfontosabb dolog, amin Jordannel együtt próbáltunk dolgozni, az az, hogy lassítsunk” – mondta Kerr. „Annyira siet. Rengeteg képessége van. Azt hiszem, néha a legtehetségesebb srácok fiatalon azok, akik a legtöbb hibát követik el, mert megpróbálják megtanulni, mit tudnak és mit nem. Annyira tehetséges, olyan gyors, olyan ravasz.” Olyannyira, hogy gyakran bajba keveri magát.”

Látunk még Musa Modi-t?

Bár nincs Andrew Wiggins És a Clay ThompsonWarriors nem ment Musa Modi Az első 18 percben a Pacers ellen. Kerrnek kétirányú játékosa volt T Jerome megelőzve Moodyt az előzetes pörgésben.

READ  Matt Chapman aláírása nélkül a Cubs Christopher Morrellre összpontosít a harmadik bázison

De a harcosok Jeromossal küzdöttek, Anthony Lamb És a Jamical Green együtt a pályán. Jerome első kilenc percében 17-en voltak. Ez arra késztette Kiirt, hogy odadobja Modit. Elütött egy szögletet 3, és a pályán eltöltött első néhány percben lecsúszott. A félidőben 20-ra csökkent, Kerr a harmadik negyedben átrendezte a rotációját, és Moody volt az első, aki a kispadról szállt alá.

Moody 13 pontot szerzett 5/6 lövésnél, három gólpasszt és sok más hasznos játékot az oldalvonalon belül. Moody és Kuminga, akik a második félidőt kezdtek, kulcsszerepet játszottak a játék versenyképességének megőrzésében, és majdnem ellopták a késői győzelmet. zöld f Donte Divincenzo Nagy szerepeket is játszott.

„Nagyon elégedett vagyok a játékával” – mondta Kerr arra a kérdésre, hogy Moody szerzett-e több futást. „Megvannak a lehetőségei, és kihozta belőlük a legtöbbet. Minden meccs más. Az idei évet az tette nehézzé, hogy különböző fiatalok, különböző csoportok és sok új ember volt. Szóval igyekszünk megtalálni a megfelelő kombinációkat . De Musa nagyszerű munkát végzett, és úgy gondolom, hogy ott lesz a következő meccsen.”

Thompson pénteken tér vissza a Sixers ellen. Wiggins csütörtökön újraértékelést kap, visszatérését pedig felfüggesztik. Így hát nehéz lehet Moodyt néhány percre megtalálni a szárnyon, de nehéz elképzelni, hogy nem kapott feljebb helyet a csipkelési sorrendben, mint Jerome.

Tehát mi az a non-curry váltakozás?

Ha Wiggins hamarosan visszatérhet, akkor Poole, Thompson és Wiggins lesz. Draymond GreenLooney kezdőcsapata. Kuminga tovább dolgozik a pörgős torta nagyobb darabjáig, Kerr pedig szerdán megmutatta, hogy a Kuminga kezdőknek is megfelelő választás, ha gyorsabb stílus mellett döntenek, és más megjelenésre van szükség.

READ  Tom Coughlin, Mike Shanahan a Hírességek Csarnokának elődöntősei között van

Kuminga után DiVincenzo jelent meg a legmegbízhatóbb lehetőségként a kispadról. Szerda este Thompson helyén kezdett, és 15 pontig és nyolc lepattanóig jutott, így néhány alap 3-as párral tartotta a Warriors zárását. Plusz-19 volt Divincenzo 38 percében, és -24 tíz percében a padról.

„Nem a támadás végére koncentrálok” – mondta. „Nekem jön be. De amikor eltalálom a szélt, jó dolgok történnek. Amikor le tudok szállni, elkaphatom mások lövéseit, a védelem összekapaszkodik, és a labda újra rám talál. Amikor a megfelelő módon kosárlabdázol – és Ez a helyes út. Véleményem szerint a vezetés, a rúgás és a lengés, az a sok mozgás – ilyenkor kapnak jó lövések a srácok.”

Az öltözőben is az egyik csendes vezér lett.

„Több energiára volt szükségünk” – mondta DiVincenzo. „Amikor a dolgok nem úgy mennek, ahogy a hívások nem úgy mennek, mint ahogyan a hívások nem mennek, a Golden State Warriors szokásos játékmenete van. Azt hiszem, a nagyobb üzenet az, hogy úgy kell játszanunk, mint a félelmetes Warriors. Ez a legfontosabb. rendelkeznie kell ezzel az energiával.”

Hogy néz ki a menetrend?

Az idegenben 2-13-ra vezető Warriors ezzel a négy meccsel fejezte be a szezon leghosszabb versenyét: a Sixersnél, vadmadarakÉs a SemmiÉs a hálózatok. Az utolsó kettő a jövő héten, kedden és szerdán. Ezután hosszabb szünetet tartanak a nyolcmeccses karácsonyi hazai pályán őszes.

(Fotó Steve Curry válláról a második félidőben szerda este a Pacers ellen: Trevor Roskowski/USA Today)