április 25, 2024

A Bucks 137-114-re kikap a Grizzliestől a Fiserv Forumban anélkül, hogy elkezdett volna

Játszik

A Milwaukee Bucks volt az idei szezon legjobb csapata az NBA-ben.

Nem ez a csapat volt a pályán a Memphis Grizzliestől 137-114-re elveszített péntek este a Fiserv Forumban.

négyzetpontszám: 114- Awad

A Bucks (58-23) már a rájátszás során megszerezte a liga legjobb mérlegét és hazai pályaelőnyét, így a csapat mély tartalékai csak a Memphis ellen mutatkoztak meg.

A nyugati konferencia második kiemelt helyéért küzdő Grizzlies a meccs nagy részében rotációs játékosokat használt, és a második félidőben elhúzott.

Bucks szokatlan formációkat állított fel

A Bucks csütörtök este bejelentette, hogy Giannis Antetokounmpo, Chris Middleton, Jiro Holiday, Brook Lopez, Pat Connaughton és Grayson Allen kihagyja a meccset.

Bobby Portis és Joe Engels felöltöztek a Grizzlies ellen, de nem léptek pályára. Wesley Matthews a harmadik negyed végén szerzett először gólt, és mindössze hat percet játszott.

A Milwaukee a Lendl Wigginton, AJ Green, Jay Crowder, Margoun Beauchamp és Myers Leonard kezdőcsapatával ment.

Green a második negyedben elment a jobb láb fájdalmával, és nem tért vissza.

Játék mozgás fel és le

Talán várható volt, hogy a játék olyan lesz, mint egy minijáték.

A Bucks az első félidőben 52 mezőnykísérletéből 30-at a hárompontos vonal mögül hajtott végre, ebből 15-öt.

Crowder mind a hét lövését végrehajtotta és 18 pontot szerzett, miközben a Bucks 72-71-re vezetett a félidőben. Wigginton 16 pontot adott hozzá 6 láb 10 méteres lövések során.

A Grizzlies azonban elhúzott a harmadik negyedben, és 108-87-re nyert a negyedik negyedben.

Lindell Wigginton megkapja a lehetőséget, hogy ragyogjon

Wigginton, aki kétoldalú szerződést kötött a Bucksszal, 41 perc alatt 25 pontot és 11 gólpasszt gyűjtött.

READ  Ryan Garcia vs Javier Fortuna eredmények, kiemelések: "King Ry" kiütést szerez a hatodik körben

„Nagy lehetőség volt Lendl számára” – mondta Mike Bodenholzer, a Bucks edzője. „A program részévé tettük, mert két évnek tűnik.

„Amit hoz, az keménységet és versenyképességet hoz. Lövéseket készít és festéket vesz. Ő az, akit nagyon szeretünk.”

Wigginton volt az egyik csúcs a Bucksban, legyőzve az erős Memphis hátvédet, Jaren Jackson Jr.-t, az NBA év védőjátékosát.

„Minden nap dolgozom a játékomon” – mondta Wigginton. „Ez ad önbizalmat. Az edzőim és a csapattársaim bíznak bennem. Csak azt mondják, legyek én.

„Tudják, hogy kimehetek és megcsinálhatom. Ez csak egy újabb meccs volt számomra. Csak a védőmhöz megyek.”

Jay Crowder készen áll a rájátszásra

Crowder 24 pontot szerzett a 10 a 12 ellen lövésben. Szeretett volna játszani ezen a meccsen, hogy erős maradjon. A múlt héten két legjobb meccsét játszotta a Bucksban, mióta februárban csatlakozott a csapathoz, miután kedden 19 pontot szerzett a Washington Wizards ellen.

– A ritmus megszerzéséről van szó – mondta Crowder. „Játszani és jól érezni magam az utószezonban. Mint mondtam, komolyan veszem ezt a két meccset (hogy befejezzem az alapszakaszt).

„Bármikor, amikor a pályán vagyok, igyekszem jobban teljesíteni. Igyekszem jobbá válni a támadásunkban és a védekezésünkben. Ennyi volt ma este, csak agresszívnek lenni.

„És megpróbálom vezetni ezeket a srácokat, és jó esélyt adni nekik arra, hogy jó kosárlabdát játsszanak. Lendl, AJ és Champ (Margon Beauchamp), rávegyék őket arra, hogy jó kosárlabdát játsszanak és a megfelelő módon játsszanak.”

Wigginton nagyra értékelte a veterán jelenlétét.

– Minden este hozza – mondta Wigginton. „Akár segít nekünk, hogy hangot adunk, vagy csak példát mutatunk.

„Még akkor is, ha nem a pályán játszunk. Amikor úton vagyunk, találkozik a srácokkal. Csak az agyát válogatjuk sokat. Remek állatorvos a közelben.”

READ  Pele: A temetési menet 24 órával az ébredés után kezdődik

Öt szám

3 Az elmúlt öt szezonban a Bucks a liga legjobb alapszakasz-csúcsával zárt

4 Wigginton szezoncsúcspontjai péntek előtt

10 Pont a második negyedben a Wigginton

26 perc Goran Dragic számára, ami a legtöbb, amióta március 4-én csatlakozott a Buckshoz

828 Napok telt el azóta, hogy Leonard elkezdett egy NBA-mérkőzést (2020. december 20. a Miami Heatnél)

A játékot Thansis Antetokounmpo dunk az első negyedben.

Thanassis Antetokounmpo volt az első játékos, aki leszállt a Bucks kispadjáról, és másodperceken belül gólt szerzett Beauchamp pick-and-rollja során. Antetokounmpo számára azonban a csúcspont később, az első játékrészben következett be, amikor áthajtott az alapvonalon egy dunkért.

A videojáték 10 000 dollárral sújtja a rajongókat

A második sorozatban egy Bucks-szurkoló fél puttot ütött, és 10 000 dollárt nyert. Még jobb, hogy elkapott egy beadást Inglistől, majd Crowder lerohant a pályára, szinte szembefordulva a szurkolóval, mintha egy rájátszásban csörögne.

Pax kit játszik legközelebb?

Az alapszakasz vasárnap ér véget, amikor a Bucks Torontóba utazik, hogy megmérkőzzön a Raptorsszal, amely egyike azoknak a csapatoknak, amelyekkel a Milwaukee találkozhat a Keleti Konferencia rájátszásának első körében.

több: Kik a legesélyesebbek a Bucks ellen az NBA rájátszásának első körében?

több: A latin játékosok nehezen jutottak be az NBA-be. A Liga csővezetéket épített a terület megnyitására.

Előfizetőink lehetővé teszik ezeket a jelentéseket. Kérjük, fontolja meg a helyi újságírás támogatását a Journal Sentinel előfizetésével jsonline.com/deal.