április 30, 2024

A Japán-Svédország meccs összefoglalója: Svédország 2-1-es győzelme után bejutott az elődöntőbe

a Női világbajnokság, 2023 Pénteken folytatódott (a FOX-on és a FOX Sports alkalmazáson), amikor Svédország kiejtette Japánt az új-zélandi Aucklandben található Eden Parkban a negyeddöntőben.

Japán és Svédország elérte az 1. és a 7. helyet a világbajnokság legfrissebb hatalmi rangsorán.

A pénteki meccsen öt kedvenc aranycipőjük – a japán válogatott – szerepelt Hinata MiyazawaÉs Reiko Yuiki És Mina TanakaSvédországgal együtt Amanda Ellstedt És Fridolina Rulfo – Míg a japán kapus Ayaka Yamashita A svéd kapus, Zisera Mosović bekerült az idei Aranykesztyű-díjra.

Kövesse élő közvetítésünket alább!

A Japán–Svédország mérkőzés összefoglalója

Döntő: Svédország 2, Japán 1

87′: … nem ment be – de Japán így is betalált

Néhány másodperccel azután, hogy Aoba Fujino szabadrúgása nem ment át a gólvonalon, Japán felezte a hátrányt, amikor Honoka Hayashi a kapu bal oldalába lőtt.

Honoka Hayashi a 87. percben szerez gólt Svédország ellen

80′: Sárga lap Reiko Yuiki

76 ‘: nem írható nagybetűvel

Miután Japán büntetőt kapott, Reiko Yueki lövése a lécről szállt el, és a fejese a kipattanóról pattant a háló fölött.

A japán Reiko Yueki a 76. percben kihagy egy büntetőt Svédország ellen

71 ‘: Nem lehet behatolni

Aoba Fujino közeli lövést kapott Japánnak, de Zisera Mosović svéd kapus balra pöccintett.

Zysira Mosović kapura lőtt lövést hárított, így Svédország 2-0-ra vezet Japán ellen

68′: túl magas

Japán a kapu körül volt, de Yui Hasegawa lövése a kaputól északra ment.

51′: Svédország előnye!

Miután a VAR megvizsgálta, hogy a japán középpályás, Fuuka Nagano érintkezett a labdával, Svédország büntetőt kapott, amelyet Philippa Engeldahl passzolt.

A svéd Philippa Engeldahl az 51. percben szerez gólt Japán ellen

READ  5 dolog, amit megtanultak a Packers Family Night-on – augusztus 5

47′: Remek védés!

Johanna Kanreide jobb oldali labdát lőtt el, de Ayaka Yamashita japán kapus máshová küldte.

Első félidő: Svédország 1-0-ra vezet

Svédország az első félidő második felében gólt szerzett, hét lövést kapott (hármat a kapura). Japán egyetlen lövést sem lőtt a félidőben, de védekezésük volt a katalizátor, hogy egy ponton megőrizze a vezetést.

42′: Csak hiányzott!

Kosovare Aslani a kapu jobb oldalába lőtt Svédországnak, de Ayaka Yamashita japán kapus kissé meglökte és a kapufát találta el.

Svéd lövése, Stina Plakstenius a kapufát találja el, miután Ayaka Yamashita hárította a kapufát.

32′: Svédország gól!

A svéd védő, Amanda Elstert, miután végigpattanta a labdát, a háló jobb oldalán lőtt a kapuba.

A svéd Amanda Ellstedt gólt szerez Japán ellen a 32. percben

25′: Miss Savage

Svédország kis híján megszerezte az első lövést, mielőtt Steina Plakstenius enyhe jobb oldali lövését a háló mögé blokkolta.

5′ és 11′: Nincs hozzáférés

Svédország támadását Japán korán visszatartotta.

1′: Indulunk!

meccs előtt

színpadi beállítás

A World Cup Now csapata a kezdés előtt élőben nézte meg a mérkőzést a közösségi médiában.

Tekintse meg a női világbajnokság teljes menetrendjét, és nézze meg az egyes meccseket élőben itt. Keresse meg a legújabb eredményeket itt.