április 19, 2024

A Vikings irányítói NFL karrierrekordot döntöttek a Colts elleni győzelmek terén

Next slide

MINNEAPOLIS (AP) – Mivel a Minnesota Vikings egy hatalmas gödörben húzta meg magát a félidei öltözőjében, a cornerback Patrick Peterson megadta az alaphangot a történelmi kiruccanáshoz azzal, hogy megígérte támadótársainak, hogy a védelem kiveszi a részét az Indianapolis Colts megtartásából.

„Csak öt touchdownra van szüksége” – mondta nekik Peterson. „ez semmi.”

Ez az összejövetel azonban biztos volt valami.

A Vikings az NFL történetének legnagyobb visszatérését hajtotta végre: 33 pontos hátrányt törölt le a Colts 39-36-os legyőzésével Greg Joseph ellen. 40 yardos mezőnygól Három másodperc maradt a szombati hosszabbításból, és a megszokott drámai stílusban megnyerték az NFC North Division-t.

Kattintson a videó mezőre ezen az oldalon, és nézze meg a meccs utáni sajtótájékoztatót Kevin O’Connell-lel és Kirk Cousinsszal

Kirk Cousins ​​460 yardot és négy touchdownt passzolt, így vezette a Vikingst (11-3), amely a harmadik negyed végén 36-7-re elhúzott, és a liga történetében csak a harmadik csapat lett, amely szezonon belül 10 meccset nyert különbséggel. nyolc vagy kevesebb pont. .

„Meg fogjuk próbálni, amíg azt mondják, hogy nincs több labdát játszani” – mondta Kevin O’Connell edző.

A lista hírhedt oldalán a Colts (4-9-1) a Houston Oilers előtt landolt az 1992-es utószezonban. 32 pontos előnyt fújtak (35-3), és hosszabbításban kikaptak a Buffalótól (41-38).

„Amikor lehetőséged nyílik bezárni az embereket, jobban kell végeznünk a munkát, mint amit eddig csináltunk” – mondta Matt Ryan hátvéd.

A Sportradar 1930 óta rendelkezésre álló adatai szerint a Vikings 1551 alapszakaszban vagy rájátszásban csak a második csapat lett, amely 30 vagy annál nagyobb hátrányban van, és még mindig nyer.

Összefüggő: A meccs utáni Vikings öltözői interjúk az Indianapolis elleni történelmi rangadót követően

„Semmi sem zavarna minket. Megmutattuk ezt Buffalóban” – mondta Peterson, aki november 13-án, 17 pontos hátrány után 33-30-ra segítette a Bills elleni hosszabbítást. – Ma ismét megmutattuk.

A Vikings egészen addig tartott, amíg másodszor is túlórát nem szereztek. Cousins ​​15 yardon keresztül ütötte KJ Osbornt, aki először fogott és 157 yardot szerzett. Adam Thielen – aki a negyedik negyedben három passzból a másodikat is elkapta – 21 yardra talált. Aztán 13 yardot dobott Justin Jeffersonnak, hogy lőtt.

Ifeadi Odenigbót felszólították, hogy késleltesse a játékot, mert hazudott Jeffersonnak, hogy megakadályozza, hogy a Vikings felkészüljön a rúgásra, így Joseph 5 yarddal közelebb került a győzteshez.

„Ez egy különleges csoport, sok harcos” – mondta Thelin.

Jeff Sabbath, a Colts ideiglenes vezetőedzője nem volt teljesen zárkózott ezzel a zuhanással kapcsolatban. Ryan a 36-os Minnesota-nál állította meg a negyedik és egy-egy settenkedést, 2:19-cel a szabályzás vége előtt. Cousins ​​ezután megütötte Dalvin Cook-ot 64 yard touchdown képernyőn a következő darabban és TJ Hockensonban 2 konverziós pont Kiegyenlíteni a meccset két perccel a figyelmeztetés előtt.

READ  A Dodgers újonca, James Outman történelmi debütálása első MLB-támadóján találta el a HR-t

„Bezártuk és befejeztük a meccset” – mondta szombaton. – Benne vagyok. Mindenki bent van. Nem váltottunk.

A Colts legutóbbi meccsének negyedik negyedében 33-0-ra visszakapaszkodott, 54-19-re elveszítette a Dallast december 4-én. A Colts frissen tért vissza búcsúzó hetéről, és megdöbbentette a Vikings 33-0-s félidei vezetésével, ami a második volt. . – A legnagyobb az NFL-ben ebben a szezonban. A Cincinnati 35-0-ra vezet a Carolina ellen november 6-án.

Minnesota kitörési hiánya a második legnagyobb volt a franchise történetében, a 2002-es seattle-i 45-10-es eredmény mögött.

A Vikings még egy pár lepattanó fumblet is legyőzött Chandon Sullivan touchdownja miatt. síp megtörölte.

„Tudom, hogy vannak más meccsek is, amelyek nem így érnek véget. Nagyszerű volt látni, ahogy mindenki küzd, és boldog vagyok, hogy megoszthatom ezt a pillanatot a csapattársaimmal” – mondta Eric Kendricks, a beállós könnyeit törölgetve.

szereted?

Az utolsó csapat, amely 24 pluszpontos hátrányból nyert az alapszakaszban, a Washington volt a Tampa Bay ellen 2015-ben, amikor Cousins ​​volt a hátvéd. Az alapszakasz visszatérésének korábbi rekordja 28 pont volt 1980-ban, amikor a San Francisco a 35-7-es visszaesésből 38-35-re nyert.

Riasztás indítása

A különleges csapatok egységek viselték a legnagyobb terhet a Vikings brutális kezdéséért. Dallas Flowers 49 yarddal visszaadta a kezdőrúgást, és a Colts másodperceken belül gólhelyzetbe került.

Odenigbo megkerült két blokkolót és Ryan Wright turista oldalrúgás a jobb karjával. JoJo Domann elkapta a visszapattanó labdát, és 24 yardra visszatette, így nagyon könnyű gólt szerzett, és 10-0-ra vezetett.

Aztán, amikor a Vikings 20-0-ra lemaradt a negyedik és a 31. pont harmadik pontjáról, Wright beadása egy hibás rúgásból Jalen Naylor feje fölött vitorlázott el egy második egymást követő touchdown futásra.

Jefferson óra

Jefferson kétszer is otthagyta a játékot egy rövid ellenőrzésre, miután szembetűnő ütéseket mért a mellkasára. A második downnál Stephon Gilmour is maszkolt, és a negyedik negyedben szükségtelen durva büntetést húzott be.

READ  A Phillies zsinórban negyedik győzelmét aratta Zach Wheeler kiesése mögött

Miután Jefferson elhagyta a játékot, mindkét alkalommal Cousins ​​dobott Galen Regornak a következő játékban, és egy nyilvánvaló kommunikációs hiba miatt elfogták. Az elsőt Julian Blackmon adta vissza 17 yardos touchdownnal, amivel 30-0 lett a második negyedben.

Jefferson volt 12 elkapás 123 yardért és egy touchdownt, és 1623 yardra hozta a szezon végösszegét. Calvin Johnson 2012-ben beállította Calvin Johnson minden idők rekordját, 1964 yardot 16 meccsen.

sérülési jelentés

Colts: A jobbhátvéd Jonathan Taylor (Boka) a kezdőrúgásnál hagyta el a meccset egy kemény ütközés után, amely kiesett a pályáról. A szezon elején sérülés miatt három meccset hagyott ki.

A Vikings: LT Christian Darrisaw három meccses kihagyásból tért vissza agyrázkódással. A hosszabbításban kétszer is lábgörcsöt kapott. Peterson rövid időre ugyanazzal a problémával távozott.