március 28, 2024

Anglia 1-1 Magyarország: Gareth Southgate csapata a Wembleyben tömegprobléma miatt

Anglia 1-1-es döntetlent ért el Magyarországtól a Wembleyben.

A mérkőzés kezdeti szakaszát emberek zavarták, a magyar szurkolók összecsaptak a rendőrökkel. A műsorszolgáltató által bemutatott jelenetek ITV Az utazó magyar szurkolóknak kiütötték a rendőröket, akik botokkal próbálták visszahozni a rajongókat a stadion kijelölt területére.

A rendőrség megerősíti, hogy a probléma azután robbant ki, hogy egy rajongót megpróbáltak letartóztatni a faji bántalmazó közrend megsértése miatt.

Futball

Kane ragaszkodik ahhoz, hogy a „zaj” ne legyen rá hatással, a műsorok mást mondanak – A bemelegítés

Hétfő 07:18

Magyarország 24 perccel később megszerezte a vezetést, amikor Luke Shaw megpróbált szabadrúgást végezni, Roland Sallo pedig lehetőséget adott a tizenegyesből, hogy elkapja Loic Negót, és ő rossz irányba küldte Jordan Pickfordot.

A Maguire megérdemelte a vezetést, mivel az elején ők voltak a legjobb csapatok, de Anglia a félidő végén ismét visszatért, és nagyobb veszélyt okozott a szetteken keresztül, és nyolc perccel a szünet előtt John Stones vezette haza Phil Foden szabadrúgását.

Raheem Sterling a második félidőben kihagyta a legjobb lehetőséget Harry Kane számára, és néhány gólpillanatában góllal szabadította ki. Megkerülheti, vagy elsüllyesztheti fölötte a labdát.

Anglia most három ponttal van előrébb, mint az I. csoport második helyezett Lengyelország.

„Nem mi teremtettük meg az egyértelmű esélyeket a mérkőzés megnyerésére” – mondta Southgate

Beszélőpont – Jude Foten Rice legjobb partnere

Megérte a szerencsejáték, de a terület nem tette lehetővé Bill Fottennek, hogy Andorrát játssza a szobában, és nem tudta uralni a permetező basszust a pályán. Gareth Southgate kreativitást keres ezen a területen, de ennek a műsorvezetője Jude Bellingham, dióhéjban Angliának, mivel elég időt mutatott klubjának.

Felnőtt a mély középpályás szerepében, és ösztönösen nagyobb támogatást nyújtana a Teclon Rice -nek ezen a területen, mivel az ilyen játékok kemények lesznek.

A Southgate nem akarja túlterhelni Bellinghamet vagy Mason Greenwoodot, ha Harry Kane nem nyeri vissza formáját, de mindenképpen eljött az ideje, hogy a portugál Dortmund középpályása részt vegyen a jövő évi világbajnokságon.

READ  A pedagógusok szakszervezetei januárban sztrájkot hirdettek

Fotan legjobb karaktere valószínűleg két középpályás és Harry Kane előtt áll, de természetesen sok olyan játékos van az Egyesült Királyságban, akik felteszik a kezüket, hogy ebben a pozícióban játszhassanak.

Bill Foton

Képhitel: Getty Images

A mérkőzés embere – Jack Graylish (Anglia)

Egészen az egy óráig, amíg nem dobták ki, Jack Greelish volt a mezőny legjobb játékosa. Ez semmiképpen sem volt klasszikus előadás, de Harry Kane, Raheem Sterling és Mason Mount látta nyári eseményeik árnyékát, és Foten nem volt lenyűgözve, a Manchester City amulett felvétele nagyon sajnálatos volt.

Egyetlen jelenléte volt az angliai első négyben, ami az ő feladata volt, gyakran lehetőséget adott a csapattársaknak, hogy felmásszanak a labdára, amit az első félidő végén hazatért. Valójában Anglia szabadrúgásában leütötték.

Játékos értékelések

Egyesült Királyság: Bigford 6; Walker 5, Stones 7, Mings 7, Shaw 6; Rizs 6, foton 6; Sterling 5, Hegy 5, Grilish 7 *; Nád 5.

Támogatás: Saga 5, Ábrahám 5, Henderson 6, Watkins 6.

Magyarország: குலாசி 7; Kexkes 6, Salai 6, Long 6; Nego 7, A Big 6, Schafer 6, Z Big 6; Shawn 6, Sophosloy 7; சல்லை 6.

Csere: Tartó 5, Vecchi 6, Hon 6, Nicolic 6, Polla 6.

Kulcsos pillanatok

23 ′ – Shaw sárga lapot kap Nico magas rajtjáért. Ez büntetés? Pont a szélén volt. Most ellenőrizzük – semmi baj!

24 ′ Cél az éhséggel! Salloy rossz irányba küldi Pickfordot. Nem mondhatod, hogy ez teljesen ellenkezik a darabbal.

37 ‘Célpont Anglia! Foten szabadrúgása hanyagul berepült a közeli kapuba, és Stones hátulról érkezett, hogy bal lábával közelről küldje helyzetbe Angliát.