április 24, 2024

Giannis Antetokounmpo veszi át a kormányt, amikor a Bucks legyőzte a Tottenham Hotspurt

Játszik

A Milwaukee Bucks megosztotta szezonját a San Antonio Spursszel, 130-94-re nyert szerda este a Fiserv Forumban. A Spurs novemberben Giannis Antetokounmpo, Junior Holiday és Chris Middleton (Pat Connaughton és Joe Inglis) nélkül ismét legyőzte a Bucksot, de egészségesebb felállással a Bucks 52-20-ra javított éves szinten.

A 36 pontos győzelem volt a Bucks legnagyobb győzelme a szezonban.

A Spurs 19-54-re esett vissza.

Middleton ebben a szezonban 28 meccsen belül negyedik dupladupláját 29 pontot szerzett és 10 gólpasszt jegyzett. Holiday nyolc gólpasszt és hét pontot jegyzett. Bobby Portis 19 ponttal és 10 lepattanóval vezette a Milwaukee tartalékcsapatát, míg Joe Engels 14 pontot szerzett a hárompontos vonal mögül 4/6-os lövéssel.

Giannis átveszi Pax parancsnokságát

A Bucks MVP-jelöltjére még a jó NBA-csapatok sem tudnak sok választ adni, de a szerencsétlenül járt Spursnek még ceruzája sem volt a teszthez.

négyzetpontszám: Bucks 130, Tottenham 94

A Nyugati Konferencia második legrosszabb csapata (meccs alapján) a 6 láb 11-es Zack Collins, a 6-10 Georgi Deng és az ex-6-10 Pac Sandro Mamokilaashvili csapata volt – de egyiküknek sem volt igazi esélye a bejutásra. Antetokounmpo módján, nem beszélve arról, hogy megakadályozza, hogy mindent megtegyen, amit akar a bűnözésben.

Portis szabaddobása után Antetokounmpo zsinórban hat pontot szerzett az első félidő végén, így kilencre növelte a Bucks kétpontos előnyét, majd 12-t szerzett és további két gólpasszt szerzett négy perc alatt a harmadik negyedben, ezzel felfújva a meccset.

Antetokounmpo 24 perc leforgása alatt 14/23-as lövéssel 31 pontot szerzett. 24 pontot szerzett a festékben, 10 lerohanáspontot, hat támadólepattanót és hétszer ugrott. Egyetlen igazi ellenfele a szabaddobóvonal volt, ahol csak 2-5 volt.

READ  Novak Djokovic megszakította a döntetlent Rafael Nadallal, és a páros csapat DQ-ját kapta, amikor a labdás lány visszavág

Antetokounmpo 14 lepattanót is szerzett, ami szintén meccscsúcs.

A Spurs egészen az első félidő végéig közel tartja őt

Tizenhat személyi fault.

tizenöt fordulat.

Hat hárompontost lőtt.

Ez a három szám segített a Bucksnak 66-51-es félidőben vezetni, de ehhez az utolsó percekben záró gémre volt szükségük. A fiatal Spurs 2:41-re csökkentette a Milwaukee 13 pontos előnyét 51-49-re a félidő vége előtt, mire Antetokounmpo zsinórban hat pontot szerzett, így 15-2-re nyert a Bucks.

A félidő utolsó négy fordulója különösen fájdalmas volt a Spurs számára, a Bucks mindegyikből kilenc pontot szerzett. A Milwaukee a korábbi 11 pontból kilencet az első félidőben szerzett.

Szükség is volt rá, mivel a Milwaukee sok hárompontos próbálkozásában kevés volt (7-22, 31,8%). Csak a szabaddobásaik 56,3%-át lőtték ki (9:16), és nyolcszor fordították meg őket.

Antetokounmpo 18 ponttal vezette a Bucksot 8/15 lövésnél, míg Middleton 11 pontot szerzett.

Öt szám

1 Brook Lopez 13 percet lőtt az első harmadban, és a második negyed 6:13-nál hármat is kihagyott. A Bucks centere az All Star szünet óta 14,5 mezőnykísérletből 20,8 pontot átlagol a meccsen. 3/6-ban 11 ponttal végzett.

8 A Bucks bűvös száma, amely 10 hátralévő meccs után megszerezheti az első helyet (a bűvös szám a Milwaukee győzelmeinek és/vagy Boston hátralévő vereségeinek kombinációja a hely megszerzéséhez).

18-4 Bucks gólt szerez, amikor a három nagy játékos Antetokounmpóval, Middletonnal és Holiday-vel játszik.

30-7 Pénzpontozás a Fiserv fórumon. Ők lettek a Keleti Konferencia első csapata, amely hazai pályán elérte a 30 győzelmet.

34 A szezonban kétszer duplázott Portisban, aki a 10. helyen áll az NBA-ben. Ez volt a 21. a kispadtól, ami vezeti az NBA-t.

A játék Joe Ingles csengőhangjaként működik

Az első félidő nagy részében közel tartották a Spurst, de a Bucks végül véget vetett minden idegesítő gondolatnak – Joe Engels felkiáltójele pedig Giannis Antetokounmpo tányérról lőtt hárompontosával berregette őket.

READ  Cowboys vs. Lions pontszám: élő frissítések, játékstatisztikák, kiemelések és elemzések; Amon Ra Saint Brown agyrázkódást szenved

A videojáték Giannis tanácsa

A Tottenham a liga egyik legrosszabb csapata, és öt inaktívnak ítélt játékossal vágott neki a meccsnek. Korán azonban csak 17-13-ra maradtak el, mielőtt Giannis Antetokounmpo követte Bobby Portis kihagyását, és az első negyed közepén hatalmas ütéssel 19-13-ra állt. Ez felpörgette a közönséget, és megkezdte a 9-2-es sorozatot, amely kétszámjegyű előnyhöz juttatta a Bucksot, és irányította a játékot (még akkor is, ha a Spurs szorosan tartotta a második negyedig két percig).

Bucks sérülésjelentés: Jay Crowder sérülés miatt kiesett, míg Thanasis Antetokounmpo visszatért a csapathoz

Pax kit játszik legközelebb?

A Bucks pénteken visszatér az útra, hogy megmérkőzzön a Utah Jazz-szel a Vivint Arenában. Az előző szezonban a Bucks megszakította két évtizedes, 19 meccses vereségsorozatát Salt Lake Cityben, 2022. március 14-én 117-111-re győzött.

A szezonban a Bucks könnyedén kezelte a Jazzt a Fiserv Forumban december 17-én, amikor Giannis Antetokounmpo, Chris Middleton, Gro Holiday és Joe Ingels nélkül 123-97-re nyert. A Jazzt az All Star-ra és a legtöbbet javított jelölt Lauri Markkanen, valamint az év hatodik embere, Jordan Clarkson vezeti.

Előfizetőink lehetővé teszik ezeket a jelentéseket. Kérjük, fontolja meg a helyi újságírás támogatását a Journal Sentinel előfizetésével jsonline.com/deal.