március 28, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Jordan Paul kijön, és megindítja a Warriors győzelmét a Sixers felett: 5 jegyzet

SAN FRANCISCO – Íme öt feljegyzés a Golden State Warriors 120-112-es győzelméből a Philadelphia 76ers ellen péntek este a Chase Centerben.

A Sixers 11 ponttal vezetett Paul Reed sikátora után, 11 perc, 32 másodperc volt hátra a negyedik negyedből. A vezetés továbbra is 9 volt, mivel az óra kevesebb, mint 10 percet ketyegett. Steve Curry a kispadon ült. A helyzet rossz érzés volt. A harcosok hintáztak. Szükségük volt egy szikra a tartalékból.

Ezt a szerepet az évad előtt Paulra osztották ki. A hatodik NBA-döntő egyik vezető jelöltjeként nevezett be. De a körülmények és a konfliktusok megakadályozták abban a világban. 73 meccsből 42 meccsen sérülések lökték be Pault a kezdőbe.

A másik 33-ban, amikor Paul leszállt a kispadról, észrevehetően halkabb és kevésbé hatékony volt, 41,5%-os lövés mellett meccsenként kilenc ponttal kevesebbet átlagolt. A pénteki napot tekintve december 2-a óta nem szerzett 30-at vagy többet a kispadról.

Paul a negyedik negyed elején egy csapásra megváltoztatta a játékot. Edge támadott, két szabaddobást kapott 9:22-vel. 8:56-nál 3-at dobott. Reed elé füttyentett egy villámcsapást és egy dunk-ot, 8:27 volt hátra. Ez egy személyes 7-0-s karrier volt. kilencről kettőre csökkentette a vezetést – mindezt Curryvel a kispadon –, és Sixers időkéréséhez vezetett.

Paul nem végzett a negyedik negyedben. Curry visszatért, de a Warriors forró kézzel lovagolt. A negyedik meccsen 19, a második félidőben 24, a meccsen pedig 33 ponttal zárt – december eleje óta ez az első 30 pontos meccse a kispadról. Eltalálta a tőrt, egy 3-as szögletet, így a Warriors ötre vezet 1:18-cal. ez A játékot megváltoztató kitörés típus márciusban, áprilisban és májusban volt gyakori Paul számára. Ezzel is megérdemelte azt a 123 millió dolláros négyéves hosszabbítást.

„Ma este éreztem valamit erről a tavalyi rájátszás során, amikor Jordan támadott és ütéseket ütött, de a gólvonalig is eljutott” – mondta Steve Kerr vezetőedző. „Csak egy teljesen más dimenziót adunk nekünk a támadásban. Ilyenkor van a legjobb. És azt hittem, hogy tényleg védekezésben versenyzett a pályán.”

READ  5. cikk, 2022. évi eredménytervezet

A 3 pontos bowl százaléka pedig közel 33 százalékot esett a szezonban. Harmadik éjszakán lépett be az NBA-be összforgalomban. Védekezési erőfeszítései rendszeresen csökkentek. Nehéz formációkombinációkba vonták be – különösen a szezon elején, ami egy második fiatal egység kapitányaként kényszerítette rá –, és ez a küzdelem gyakran azt eredményezte, hogy a végső formációba került, Kevon Looney, Donte DiVincenzo vagy Jonathan javára. Kuminga.

De Paul mind a 12 percet játszotta az utolsó negyedben a Sixers ellen, és ügyelt arra, hogy vegye figyelembe, amikor a nagy estéjéről kérdezték.

Esély mondta Paul. „Csak hogy képes legyek így nyújtózkodni, felvenni a ritmusomat, agresszív lenni, és megkeresni a lövésemet, ahelyett, hogy belemennék és megpróbálnám kitalálni a játék ritmusát. Kinek van meg, ki találhatom meg, milyen felvételekre van szükségünk.

„Egész 12 percen át ott voltam, és Steve csak azt mondta, legyek agresszív, tartsam így, és amikor van időm felvenni a ritmusomat, sorba rendezni a lövéseimet, ez egy kicsit megkönnyíti a játékvezetést is. Mert a védekezés is aggódik amiatt, hogy gólokat szerezzek, és hogy a megfelelő játékokat játsszam.”

Paul az utolsó 10 negyedben 15 gólpasszt és csak 1 labdát adott. Ellenáll a gondolatnak, hogy bármi megváltozott. De a legutóbbi eredmények eltérőek.

„Csak jobb döntéseket hozni és többet gondolkodni” – mondta Kerr. „Megérteni, hogy a labda a mindenünk. Egy olyan csapat vagyunk, ahol nagy a fluktuáció. Mindig is a kezdőcsoportunkkal voltunk. Draymonddal (Green), Steph-el és Klay-el (Thompson) kicsit összezavarodunk. néha.

„Tehát fontos, hogy a játékosok lejöjjenek a kispadról, hogy gondoskodjanak róla. Nagyon gyorsan 5-6 kapás volt a meccsen, aztán összesen csak 11 volt. Szóval nagyszerű munkát végeztünk. a labda után. Jordannek sok dolga van.”

Mit jelent nyerni?

A Warriors 39-36-ra vezetett, és ezzel a hatodik ponthoz további lélegzetvételnyi szünet keletkezett. Most 1,5 meccsel vannak hátrányban a Timberwolves előtt, és vasárnap San Franciscóban a Minnesota ellen lépnek pályára, és esélyt kapnak a fejpárbajra.

READ  A Tar Heels legendás sztárja, Walter Davis 69 éves korában elhunyt

A legveszélyesebb csapat alattuk a Lakers. Péntek este legyőzték a Thundert, és most 37-37-re állnak, szintén 1,5 meccsel a Warriors mögött. Ám ők tartják a döntetlent, így nekik marad a legtisztább ugrási út a Warriors számára.

A Golden State hátralévő menetrendje azonban kedvező. A Warriorsnak hét meccse van hátra, és nincs hátra egymás ellen. A következő három hazai pályán van: a Timberwolves, a Pelicans és a Spurs. Aztán gyorsan utaznak Denverbe a hátralévő legnehezebb meccsre. Aztán hazament a Thunderért, majd útközben a Kings and Blazersért.

Ha a Warriors továbbra is nyerni tud, akkor a Clippers és a Suns is el lehet érni felettük. A Phoenix pénteken kikapott a Kingstől. A Suns 38-35-re áll, de van döntetlenje. A Clippers 39-35-re áll, fél meccsel a jobb divíziós mérleggel rendelkező Warriors előtt, ami potenciális döntetlent jelent.

A hatodik vagy magasabb a cél?

– Igen – mondta Draymond Green. „Senki sem akar részt venni ebben a darabban. Ez a darab veszélyes. Sokkal inkább elkerüljük.”

Thompson 3-a, és alig több mint öt perce maradt a döntetlenért, az éjszaka legnagyobb fogásai közé tartozott. Thompson hat 3-at adott a meccsre és 268-at a szezonra.

Miért észrevehető ez? Ezzel Thompson az NBA élére került a szezonban elért 3 másodpercre. 268 legjobbja, Buddy Hield 267-e.

– Megnéznéd? Thompson mondta. „Két Bahama vezet 3 másodperc alatt az NBA-ben.”

Thompson olyan ütemben van, hogy karriercsúcsot érjen el 3 másodperc alatt egy szezonban. A 2015–2016-os szezonban 276 hazai futást ért el, amikor a Warriors 73–9-re végzett. 26 éves volt akkor, virágkorában, és 80 meccset szerzett abban az alapszakaszban. Most 33 éves, és még mindig nincs messze a 941 napos kihagyásától, amit az ACL és az Achilles-ín szakadása okoz. A 63 lejátszott meccsen azonban egy ligacsúcsot jelentő 268-ast ért el 40,5 százalékos pontossággal, ami elég lenyűgöző.

éjszakai harapás

Éjszakai hölgyek

A Warriors most kétszámjegyű, 11-es hátrányból jött vissza. Mind a 11 meccset hazai pályán játszották.

READ  A 49ers QB Brock Purdy „megrémült” a meccsek második felében, Jay Glazer szerint – NBC Sports Bay Area és California

(Fotó: Jordan Poole: Noah Graham/NBAE a Getty Images-en keresztül)