április 25, 2024

Milák Kristóf 100 ingyenes egyéni csúcsot ért el a Magyar SC-bajnokság első napján

2022-es Magyar Rövidfilmes Bajnokság

• november 16. szerda – november 19. szombat
  • Csík Ferenc Stadion, Kaposvár, Hungary
  • SCM (25 m)
  • bemenetek
  • Eredmények

Világcsúcstartóval kezdődött ma a 2022-es rövidpályás magyar bajnokság Christoph Milag Rögtön tudatta jelenlétével.

A férfi 100 méteres gyorsúszásban Milak szupergyors, 46,72-es időt ért el, ezzel legyőzve a mezőnyt.

A 47.97-es reggeli úszás megérintése után Milag 22.36-tal nyitotta meg végső teljesítményét, és 24.36-tal ért haza, ami az egyetlen idő a 47 másodperces küszöb alatt. Befutó Szebasztian Szabó Ezüstért mászta meg a falat 47.07-tel.

Milak számára 46,72-es kifutása új egyéni csúcsot jelent, felülmúlva korábbi, tavalyi 46,93-as PB-jét. A sokoldalú, 22 éves játékos immár fél másodperccel lemarad a 46,36-os magyar normáról. Németh Nándor Tedd a könyveket 2021-be.

Milak a verseny után nyilatkozott a teljesítményéről. „Jelen pillanatban boldog vagyok, de többnyire visszatérnek azok a dolgok, amelyekért edzettem. Igazából nem azt mondom, hogy nagyon gyorsan úszok, de hatékonyan úszom.

Ez egy rövid pálya, itt az alap a delfinrúgás, főleg 100-on, az egész világ csinálja, és nekem még fejlődnöm kell benne.

Szabó a maga részéről ma este egy másik versenyszámban a dobogó legfelső fokára ugrott, 50 métert 24.02-es idővel vissza nyerte.

Női 100 m ma este Ukrai Panna Ötszörös junior világbajnoki aranyérmes Nicolette Bather.

Ukrai 54.02-vel mászta meg a falat, mindössze 0,07-tel megelőzve Badert, aki 54.09-ben ért hozzá. Eredményei 2021-ben elérik az értékes 57,59-et, míg Badar életének legjobbja 54,05.

Badar ma este ismét második lett a női 400 méteres szabadúszásban. 4:05.39 perc alatt szerzett ezüstérmet Bettina Fabian nyert 4:04.50 perccel. Poklarka Kapas 4:06.02-t ért el, és bronzérmet szerzett a versenyen.

Csata alakult ki a férfi 200 méteres gyorsúszásban Delicti Ádám Volt elnök Hubert megy Pont a végén. Ghose elérte a 150 métert.Bob BowmanKépzett sportoló 26.59-től 27.68-ig a szabadfogású lábon.

READ  Ezreket várnak a VIBE Erdélyi-Magyar fesztiválon

Delicti 1:54.17-cel szerezte meg az aranyat, míg Kos ezüstérmet szerzett 1:54.19-cel. a pár mögött állt Gábor Jamboree Az első 3 helyezett 1:55.70-cel a másik 2:00 küszöb alatti úszó volt.

Delictit meglepte a győzelem, a futam után így nyilatkozott: „Nem igazán számítottam arra, hogy nyerek, (Koz) ennél jobban jár.

„Régóta nem edzünk, és ez akár egyéni csúcs is lehet, szóval elégedett vagyok.”

Bár Kos túl gyors volt 1:52.87-tel, a ma esti kiruccanás valójában élete legjobbja volt a 27 éves bűnöző számára. A találkozóra Delicti pályafutása legjobbja 1:57.26 volt a 2 évvel ezelőttihez képest.

Az 1. extra nap nyertesei

• Dalma Sebastian 2:09,96 másodperccel végzett a női 200 méteres gyorsasági dobogó élén.
  • Takács Tamás A férfi 100 méteres mellúszás aranyérmese 1:00.07 alatt száguldott el a mezőny mellett.
  • 100 m nőknek Pegasi Eszter 1:06.80 az első helyért.
  • Comorosi Laura Női 50 méter háton aranyat nyert 27,09-es idővel.
  • Balas Holo 3:40,91-es győztes erőfeszítést produkált a férfi 400 méteres szabad futásért ezen az estén.