március 29, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

NASCAR Power Rankings: Chase Elliott újra az élen

A szezon harmadik győzelme után vasárnap az Atlanta Motor Speedway-enÉs a Chase Elliot Visszaszerezte az NBC Sports NASCAR Power Rankings első helyét.

Elliott a legutóbbi három kupaversenyből kettőt megnyert, Június 26-án megnyerte a Nashville Superspeedwayt is. Ezt követte a Road America második helyezése.

Ross Chastain, az egykori 1., a 2. helyre csúszott az erőbesorolásban. Vasárnapi második helyezése folytatja számára a szilárd eredmények sorozatát, de Nem ment további vita nélkül.

Ryan Blaney Továbbra is a harmadik helyen áll. Miközben továbbra is a szezon első győzelmére tör, a Team Penske pilótája együtt dolgozik a szilárd eredményekért.

A kupasorozat szezonja vasárnap folytatódik a New Hampshire Motor Speedway-en (15:00 ET, USA Network).

NBC Sports NASCAR erősségi rangsor

1. Chase Elliott (múlt héten: #2) – Elliott mindkét szakaszt végigsöpörte, meghaladva a legtöbb kört (96), és küzdött Corey LagoyUtolsó körös támadás a győzelemért. Folytatódik a vasárnapi győzelem Elliott lenyűgözően következetes turnéja 2022-ben.

2. Ross Chastain (Múlt héten: 1.) – Chastain második helye zsinórban a harmadik volt az első ötben, és az ötödik az elmúlt 10 versenyen, amely 2008. Győzelme április 24-én lesz a Talladega Superspeedway-en. Ugyanezen tíz futam alatt nyolc helyet szerzett a legjobb 10 között.

3. Ryan Blaney (múlt héten: 3.) – Blaney csak két kört autózott vasárnap, de 46 pontos előnnyel (ami a második legmagasabb az összes pilóta között) az ötödik hely felé tartott. Továbbra is övé a legnagyobb pontpárna (+133) a három pilóta közül, akik jelenleg a 16 fős pontcsináló mezőnyben vannak.

4. Kyle Larson (múlt héten: #4) A kupabajnokok remekül megmentették a 13-ast vasárnap. Larsonnak korai kezelési problémái voltak, majd miután megoldódtak, két súlyos balesetben is részt vett vasárnap a 91. és a 170. körben. Sokkal rosszabb is lehetett volna.

READ  Brian Gutkunst: Nagyszerű volt ezeket a beszélgetéseket folytatni Aaron Rodgersszel

5. Joey Logano (Múlt héten: 5. sz.) – A 91. kör roncsának ártatlan szemlélőjeként Lugano vissza tudott mászni az első körig, és az utolsó szakasz végén a legjobb tíz között volt. De nyolc kört még egy baleset hagyott hátra – ezúttal Denny Hamlin – Befejezte a napját és a 26. helyet adta neki.

6. Christopher Bell (Múlt héten: 7. sz.) – Bale mindkétszer pontot szerzett, de napja a lehető legrosszabbkor ment délre. 25 körrel ezelőtt kiesett a legjobb 10-ből, majd a következő figyelmeztetésnél egy boxkiállás közben leszakadt a bal hátsó gumija, miközben kiszállt az istállóból. harang, amelynek legénységét megújították a vasárnapi belépésheza tizenkilencedik helyen végzett.

7. Kevin Harvick (Múlt héten: 8. sz.) – Egy rossz autó hátráltatta Harvickot a forgalomirányításban, de tizenkettedik helyezése még így is egy ponttal (-20-tól -19-ig) csökkenti Christopher Bell tizenhatodik, egyben utolsó helyéhez képest a rájátszásban.

8. Kyle Bush (múlt héten: #6) – Nehéz nap volt Busch irodájában, aki egy 91-es körben nekiütközött Loganónak, majd később egy másik balesetbe is keveredett. kodi ware És a Landon kastély A 189. körben. Hazavitte az autót, és a 20. helyen végzett.

9. Martin Truex Jr. (múlt héten: nincs minősítve) – Miután Chastain megfordult, hogy megkezdje a nagy összeomlást a 91. körben, Truex Jr. A háta és az első sorban volt, hogy 3 körrel azelőtt vasárnap folytathassa az első félidőt. De a kapcsolatfelvétel Corey LaJoie-val kimentette Truexet a csomagból és a viszályból. A Truex a 11. helyen végzett.

10. Denny Hamlin (múlt héten: 9.) – Hamlin potenciális helyezése az első öt között összetört, amikor Chastain felmászott a versenypályára, és 14 körrel vágott neki a vége előtt, így elküldte. Hamlin a 25. helyen végzett.

A tanulmány elhagyása: Tyler Riddick (múlt héten: #10)

READ  A kispadról leszállva a Rams's Baker Mayfield megszerezte első meccsét 98 yardos touchdown futással.