április 23, 2024

Raiders vs. Points. Jaguars, az elvihető: Las Vegas robbanásszerűen elindítja a Josh McDaniels-korszakot, felrobbantva Jacksonville-t

Raiders vs. Points.  Jaguars, az elvihető: Las Vegas robbanásszerűen elindítja a Josh McDaniels-korszakot, felrobbantva Jacksonville-t

Végre a futball végre visszatért az életünkbe. Az NFL visszatért, amikor megnyitotta előszezonját a Las Vegas Raiders és a Jacksonville Jaguars közötti show-val az ohiói kantoni Canton Hall of Fame-ben. Mivel sok újonc maradt a padon ebben a fej-fej melletti versenyben, nem várható, hogy túl nagy verseny alakuljon ki, és a Raiders 27-11-es győzelmet aratott.

A Las Vegas az első három labdában szerzett gólt, és kényelmes vezetést szerzett, mivel a Jacksonville – aki jelentős támadójátékosainak nagy részét, köztük Trevor Lawrence-et is birtokolta – a labda azon az oldalán állt. A Raiders kezdője, Jarrett Stidham 96 yardot passzolt, miközben 15-ből 8-at teljesített. Eközben Jake Luton, aki Jags kezdett, 17-ből 10-et teljesített 94 yardot.

Alább megtalálod idei első szezon előtti meccsünk legfontosabb pontjait.

Miért nyertek a portyázók?

Josh McDaniels, aki a szülővárosában élt gyereknek, a Raiders a kapu előtt jött játszani. A folytatásban a Las Vegas reaktívnak tűnt támadónak, még akkor is, amikor nem játszottak olyan kulcsjátékosok, mint Derek Carr, Davante Adams és Darren Waller. Jarrett Stidham rábólintott, hogy középen kezdje a játékot, és két lövést vezetett az Opening Raiders birtokán. Ezeket a meghajtókat az erős playback-es irányító Josh Jacobs tetézi, aki folyamatosan mozgatta a láncokat, amíg a pályán volt. 30 yardot rohant mindössze öt buggyon, és mindkét célpontot 14 yardon keresztül megragadta. Ez a siker a labda támadóoldalán folytatódott az első félidőben, amikor a Las Vegas 20-0-ra vezetett, és valóban visszahúzott.

Védekezésben a támadók hátvédekkel néztek szembe, de ez nem jelentette azt, hogy ez nem volt komoly erőfeszítés a részükről. Az első félidőben a Las Vegas-i védelem három lövést kényszerített, elbotlott, és végignézte, hogy a Jacksonville elhibázta a 60 yardos mezőnygólt. Ez a durva védekező játék a második félidő nagy részében folytatódott, a negyedik negyed touchdown idején kívül.

READ  A Rebels felzaklatta a védőket, hogy megszerezzék a valószínűtlen XFL-címet

Miért vesztette el a Jaguart?

Természetesen a támadósiker hiánya egy csipetnyi sóval jár, mert a Jaguarsnak egyetlen nehéz ütője sem játszott ebben a játékban. Jake Lawton azonban nem sok szívességet tett magának, amikor megpróbálta megszerezni a helyét a listán. Az offense nehezen tudott mozogni a pályán, miközben pozícióban volt, és nem tudott pontot tenni az eredményjelzőre. Bár volt egy kihagyott mezőnygól, amikor Luton játszott, nem volt olyan, mintha elsöprő rúgás lett volna, mert 60 yardról érkezett, így nem éppen ez hozta csapatát a legjobb helyzetbe a sikerhez. Az offense csak akkor tudott pontot szerezni, amikor Kyle Slaughter volt NFL-sztár a közelben volt.

Eközben kissé zavarba ejtő volt látni, hogy a védekezésük korán lökött, és néhányan kezdetben az első hetes mentén pörögtek, különösen a földön. Az első félidőben a Conquerors 95 yardot futott 4,5 yardonkénti átviteli átlagon és két touchdownon. A meccsre Jags 159 yardot és három touchdownt adott. Ezen javítani kell az előszezon során.

fordulópont

Az első félidő végéhez közeledve a Raiders 13 pontos előnyre tett szert. Mivel a Jaguars visszakapta a labdát a második félidő elején, és kevesebb, mint két gólt dobott, elképzelhető volt, hogy visszajönnek. De Garrett Stidham kivette a részét az ajtó korai bezárásából. Alig több mint 90 másodperccel a játékrészig, Stidham lőtt egy 3. és 8. lövést, jobbra gurított, és a lábaival 12 yardot kiugrott. Ez a pontszám 20-ra emelte a Conqueror’s Conqueror-t, lényegében kizárva annak lehetőségét, hogy ebből a Jacksonville-ből labdajáték legyen.

játszd a játékot

Úgy értem, ezt az új évben kellene először kiszállni, igaz? 13:36 volt hátra az első félidőből, a lemaradt támadók először Amir Abdullah-t szerezték meg, és egy nyolc yardos gólt szereztek a célterületre, és az 50 yardos drive-ról Las Vegasba hajtottak. Abdullah ezzel a landolással és 30 méterrel a közelharctól fejezte be az éjszakáját.

READ  Világbajnokság: Justin Verlander és Astros Pete Velez az 5. meccsben

Nemcsak ezt a pontszámot szereztük meg, hanem az első touchdown ünneplésünket is 2022-ben.

Mi a következő lépés

Innen a Raiders visszatér Las Vegasba, és készül a Minnesota Vikings fellépésére, amely augusztus 14-én lesz az Allegiant Stadionban. Ami a Jaguart illeti, egy hazai bemutatóra készülnek a Cleveland Brownsszal augusztus 12-én a TIAA Bank Square-en.