április 26, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Rövid összefoglaló: A Suns 115-110-re veszít a nyitómérkőzésen a szörnyeteg Kawhi Leonard ellen.

A Phoenix Suns nagyon lassan kezdte a meccset, de a harmadik negyedben 15-0-ra vezetett, 77-68-ra vezetett.

De Kawhi Leonardnak nem engedték meg Los Angeles Clippers Elsétált, és egész éjszaka a padlón volt a legjobb játékos. De végül Russell Westbrook éppen időben védekezett, hogy segítsen a Clippersnek megvédeni a Sunst Phoenixben.

A Clippers nyer, 115-110.

Kawhi Leonard bő 42 perc alatt 38 pontot szerzett. Csodálatos volt a szoros védekezés feletti lövésével. A Clippers 14 támadópattanót és 10 extra lövést szerzett, köztük néhány gyilkos lövést a harmadik és negyedik negyed záró perceiben.

Kevin Durant 27 pontot, 11 gólpasszt és 9 lepattanót jegyzett a Suns színeiben. Devin Booker 26 pontot és 3 gólpasszt jegyzett. Torey Craig remekül játszott a szerepével, 22 pontot szerzett, és nagyon kemény lövésekre kényszerítette Kohie-t (ezt éppen most csinálta). Chris Paul 10 lövésből 8-at kihagyott, de 10 gólpasszt és 11 lepattanót jegyzett.

első fél

A Suns három nyitott triplát kapott első három labdaszerzésénél, mindet elveszítette, de megmutatta, hogyan tudnak lövéseket szerezni a Clippers védelme ellen. A sarok és a hármas átmenet a legjobb. Végül a negyedik labdaszerzésükkor Paul elküldte Aytonnak Russell Westbrook költségére a jamért, és a szurkolók helyet foglalhattak.

Meg kell jegyezni, hogy Durant az első néhány percet a szélen állva töltötte, és megérintette a labdát, kivéve egyszer egy elkapás és lövés, valamint egyszer az átmenet során.

A Clippers 16-10-re vezet 6-11-es lövésnél, ebből 3-4 triplákkal. A Clippers játékosa, Eric Gordon kezdte a meccset, 5 lövésből 4-et, a Clippers 16 pontjából 10-et eltalált. Eközben a Suns 11 lövéséből mindössze négyet lőtt, pedig minden lövés tátva volt. Például tárva-nyitva. Időtúllépés, Suns.

A Suns 20-17-re elhúzott Devin Booker lefektetésével, és engem megdöbbentett, hogy az eddigi 18 lövés közül ez csak a második a peremre. Minden más ugrás volt – így természetesen lesz némi eltérés, és ez megmagyarázza, hogy 7 vs. 19. 2-2-vel kezdi a lövöldözést 3 lábon belül. 5 17-ért utána.

READ  Mia Brahe Pedersen a Sharksszal, a korábbi olimpikon Gina Brandinivel és a világelső Shaikari Richardsonnal fut az USATF szabadtéri bajnokságán

Amikor a Suns 30-18-ra alulmaradt egy negyed után, rengeteg „ó nem” érzés volt amiatt, hogy ez a csapat nem tudta túltenni magát a rájátszás miatti szorongásain, és még mindig 35-19-es hátrányban voltak, mielőtt elkezdtek volna játszani. csapat, amelynek meg kell dolgoznia a győzelemért. Senki sem adja át a győzelmeket, srácok.

A Suns 35-24-re múlta felül a Clipperst, így zárta a negyedet – ez nem földrengető, de elég ahhoz, hogy visszahúzza a hátrányt egy kezelhető öt pontra. 59-54, félidőben. Kevin Durant 17 pontot szerzett a második negyedben.

a másik fele

A második félidőt jóval nagyobb góllal nyitotta a Suns. Nem azzal az erővel, amit a második negyed utolsó perceiben mutattak, hogy újra életre keljenek, hanem céltudatosabb és céltudatosabban, mint ahogy a meccset elkezdték.

A Clippers azonban részben tartotta a vezetést Russell Westbrookkal szemben, mivel szörnyű lövését (jelenleg 2-13) támadólepattanókkal pótolta, hogy a kelleténél tovább életben tartsa Clippers birtokait.

A Suns végül 68-68-ra kiegyenlítette az állást, 7 perc volt hátra a harmadik negyedből, és Chris Paul lepattanójával továbbjutott Torey Craig elé. Devin Booker most 22 pontnál tart, és az utolsó 6 lövéséből 5-öt lőtt. Craignek 16 pontja van, ezzel a 7-10. Ebben igazán nagyszerű volt, ami Kawhi Leonardot keményen megdolgoztatta, hogy a lövéseit egy az egyben közvetítse.

A vezetés 6-ra ugrott Ayton Medi ellen, miután Chris Paul megszerezte az egyik szabadalmát, így a Suns 74-68-ra vezetett, és újabb időkérést kényszerített a Clippersre. Craig 77-68-ra vezette a Sunst, mielőtt Russell Westbrook 15-0-ra rúgta a Sunst.

A Clippers visszaviharzott négy kihagyott szabaddobásnak köszönhetően a harmadik negyed végén (kettőt Landell, kettőt Booker). Egyenlítettek 79-79-re, így Durant vissza kellett futnia a pályára, hogy lezárja a negyedet.

A Suns és a Clippers három után döntetlen, 81-81.

Kawhi Leonard, aki eddig a lehetséges 36 percből 32-t játszott, a negyedik játékrészt egy levezetéssel nyitotta, így 84-81-re vezetett a Clippers. Durant egy perccel később egy második lehetőség után kiegyenlítette a meccset. A következő két kiszállót a Clippers szerezte, így 88-84-re vezetett.

READ  Dustin Johnson saslövést lőtt a rájátszásban, hogy megnyerje a LIV Boston eseményt, ami 19 hónap óta az első győzelme

Leonard végül először ült ki a teljes félidőben 9:52-vel a harmadikból 30 ponttal és 88-86-os vezetéssel. 2,5 percig ült, de a Suns nem tudta megszerezni a vezetést. Valójában 95-92 Clippers volt Kawhi bejelentkezésekor.

A Suns nem tudta átvenni a játék irányítását a negyed negyedik felében, pedig Kevin Durant összességében elképesztő volt. Majdnem elérte a tripla-duplát – 24 pont, 10 gólpassz, 9 lepattanó.

Chris Paul mindössze 2 a 6-ból a mezőnyből (bár van 8 gólpassza és 9 lepattanója). Az ülés csak 3 a 10-ből.

5:32 volt hátra a negyedikből, a Sun 97-96-ra maradt alul.

Russell Westbrook kapott egy blokkot hátulról Ayton ellen, majd leszúrta Devin Bookertől a Suns következő labdaszerzésénél, Clips pedig hárompontos játékkal 100-96-ra vezetett. Torrey Craig saját hárompontos játékával válaszolt, Devin Booker ellopása után, ezzel 100-99-re visszahúzott.

A Suns nagyon jól védekezett, hogy a Clippers ne szerezzen gólt, de egyszerűen nem tudtak egyedül lőni. Chris Paul és DeAndre Ayton is kihagyta az Open Moderátorokat.

A Clippers ezután három zsinórban végzett triplával 109-103-ra vezetett, és kevesebb, mint 1:30 volt hátra, Kevin Durant pedig végül kapott egy lövést (egész éjszaka mindössze 15-öt kapott, míg Leonard 23-át), és mindhármat kimerítette.

Chris Paul szabaddobásaival 109-108-ra húzta a Suns 1:08-ra a vége előtt.

A következő labdarúgásnál azonban a Suns képtelen volt a védekezésben kipattanó labdát szerezni, így a Los Angeles három külön repedést kapott, és a kipattanó minden alkalommal a pályáról pattant ki a Suns számára. Most 28,8 másodperc van hátra, a nap egyet lement. És még mindig a Clippersnél van a labda.

Westbrook, aki 19 lövésből 16-ot elhibázott, 17,7 másodperccel a hátralévő idővel elkapott egy pár szabaddobást, és mindkettőt kimerítette. Mert persze. A Nap 3-at süllyedt, 17,7 másodperc van hátra. Aztán Devin Booker blokkolta a hajtást, és kidobta a Napból.