április 23, 2024

Sam Bennett amatőr lopakodó nyitókörben forgatott a Masters-en: mit tudsz róla?

Sam Bennett az amatőr golfozó csütörtökön lőtt egy bogey-mentes első kört a Masters-en. A következőket kell tudnia:

Bennett, az Egyesült Államok amatőr bajnoka a negyedik helyen zárta a napot, 68 év alatt.

22 év óta ez volt a legalacsonyabb nyitókör a Masters-en egy amatőrnél. Justin Ray sporttárs szerint. James Driscoll 68 pontot szerzett az első fordulóban 2001-ben.

Bennett 32-es pontszáma az élen álló kilencen keresztül a Masters versenyen elért legalacsonyabb amatőr pontszáma. Az első és a hatodik lyukba birdie-ket, a másodikra ​​pedig egy sast helyezett.

Victor Hovland, Brooks Koepka és John Ramm osztozott 18 lyukú előnyben 7 alatt az első kör után. Tiger Woods 2-74 fölé lőtt.

Azonnali atlétikai elemzés:

Bennett feljut a nagyszínpadra

A Texas A&M sportolója, Bennett a SEC korábbi év játékosa és 2022-es USA amatőr győztese a Ridgewood-ban, és úgy tűnik, nem tud elbújni a játék színpadától a címvédő Scotty Scheffler és Max Homma elől. A körét domináns stílusban nyitotta egy birdie and eagle-lel, köszönhetően egy nagyon nehéz és hosszú birdie puttnak az első helyen, és egy igazán lenyűgöző chipnek a második helyen. És ez a lenyűgöző rövid játék egy 23 láb magas madárka ütésével folytatódott. .6.

Amatőrként 4-6 lyukból indulni hihetetlen, de ez is nagy érdeklődést és nyomást ad hozzá. A lovaglás talán leglenyűgözőbb eleme az volt, hogy 12 csikóssal ért célba az egyenesben, és ez a rövid játék is életben tartotta. Érdekes lesz látni, hogy ez folytatódik-e a hétvégén. – Miller

Ki az a Sam Bennett?

Bennett, aki ötödik évében jár a Texas A&M Egyetemen, másodéves szakon játszik. A texasi születésű játékos korábban holtversenyben a 49. helyen állt a 2022-es US Openen.